Lornetka Levenhuk Karma BASE 10x32

74165
001007256

Firma Levenhuk od lat dostarcza na rynek cywilny wysokiej jakości lornetki. Dzięki doświadczeniom wyniesionym ze współpracy z zakładami produkującymi optykę dla armii rosyjskiej mamy gwarancję, że ich produkty sprawdzą się doskonale w każdych warunkach, w jakich im przyjdzie pracować.

  • Kolor: Zielony
  • Dołączone akcesoria: Ochronne osłony okularu i obiektywu, Pasek, Pokrowiec, Ściereczka do czyszczenia, Instrukcja obsługi
  • Długość [mm]: 130
  • EAN: 0753215768110
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Jasność względna: 10.24
Przewiń do pełnej specyfikacji

Lornetka Levenhuk Karma BASE 10x32

Lornetka Levenhuk Karma BASE 10x32 dedykowana jest dla wszystkich tych, którzy uwielbiają aktywnie spędzać czas na obserwacjach krajobrazowych. Sprawdzi się ona do badania siedlisk dzikich zwierząt i ptaków, obserwacji krajobrazów, czy oglądania wydarzeń sportowych na stadionie. W jej konstrukcji zastosowano okulary z muszlami ocznymi typu Twist-up. Obudowa z tworzywa sztucznego jest lekka i posiada wysoką odporność na uszkodzenia. Niewątpliwą zaletą lornetki jest to, że istnieje możliwość zamontowania jej na statywie w celu prowadzenia obserwacji stacjonarnych.

Lornetka Levenhuk Karma BASE 10x32

Znakomite właściwości optyczne

Układ optyczny zapewnia powiększenie wynoszące 10x przy jednoczesnym zachowaniu szerokiego pola widzenia. Soczewki i pryzmaty wykonano ze szkła BK-7 z wielowarstwową powłoką co sprawia, że przekazują one ostry, wyraźny obraz w naturalnych kolorach. Lornetka Levenhuk Karma BASE 10x32 nie zbiera dużo światła, przez co obserwacje najlepiej prowadzi się w świetle słonecznym. Ma ona możliwość regulacji dioptrii. Pozwala to optymalnie dostosować układ optyczny do indywidualnych potrzeb użytkowników posiadających wadę wzroku.Lornetka Levenhuk Karma BASE 10x32 optyka

Zestaw akcesoriów dołączonych do lornetki 

Wraz z lornetką otrzymasz ochronną sakwę oraz osłony okularu i obiektywu, po to, by móc przenosić ją w komfortowy sposób np. w torbie, czy plecaku. Oczywiście otrzymasz również skórzany pasek na szyję do przenoszenia lornetki w klasyczny sposób. Dołączona do zestawu ściereczka pozwoli zadbać o czystość soczewek. W pudełku znajdziesz także instrukcję obsługi oraz kartę gwarancyjną.

Lornetka Levenhuk zestaw akcesoriów

Specyfikacja

Więcej informacji
KolorZielony
Dołączone akcesoriaOchronne osłony okularu i obiektywu, Pasek, Pokrowiec, Ściereczka do czyszczenia, Instrukcja obsługi
Długość [mm]130
EAN0753215768110
Gwarancja24 miesiące
Jasność względna10.24
Kod producenta74165
Kątowe pole widzenia5.80
Liniowe pole widzenia na 1000m101
MarkaLevenhuk
Powiększenie10
ProducentLevenhuk
Regulacja rozstawu56-74 mm
Rodzaj pryzmatówDachowe
Średnica obiektywu [mm]32

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Lornetka Levenhuk Karma BASE 10x32