Monokular Levenhuk Atom 10–30x30

74096
001007262

Levenhuk Atom o zmiennym powiększeniu od 10 do 30 razy, to sprawdzony monokular, który przyda się każdemu miłośnikowi pieszych wędrówek. Niewielka masa w połączeniu z kompaktowym rozmiarem sprawia, że zmieści się on nawet do kieszeni kurtki. Pozwala on na szczegółową obserwację krajobrazów, architektury, jak i oddalonych od Ciebie obiektów.

  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kątowe pole widzenia: 4.60
  • Powłoki przeciwodbiciowe: MC
  • Regulacja rozstawu: 54-73mm
  • Rodzaj pryzmatów: Porro
Przewiń do pełnej specyfikacji
119,00 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001007262

Monokular Levenhuk Atom 10–30x30

Monokular Levenhuk Atom o zmiennym powiększeniu wynoszącym od 10 do 30x to precyzyjne urządzenie optyczne służące celom badawczym. Znajdzie on swoje zastosowanie podczas obserwacji przyrody czy też polowań. Ogromną zaletą monokularu nad tradycyjną lornetką jest jego niewielki wymiar oraz lekkość. Znakomicie sprawdzi się jako narzędzie pracy dla ornitologów, myśliwych czy miłośników podziwiania krajobrazów. Korpus optyki wykonano z tworzywa sztucznego oraz dodatkowo posiada gumową wytłaczaną powłokę. Dzięki temu gwarantuje Ci to pewny chwyt, a także zapobiega przedostawaniu się wody i zanieczyszczeń do jego wnętrza.

Sprawdź, jak Monokular Levenhuk Atom 10–30x30 wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

Właściwości optyczne monokularu

W monokularze Levenhuk Atom zastosowano układ optyczny ze szkłami BK-7 z wielowarstwową powłoką. Dzięki temu obserwowany obraz wyróżnia się jasnymi kolorami i bardzo dużą szczegółowością. Co więcej, zastosowano tutaj muszlę oczną typu Twist-up, a także duży odstęp źrenicy wyjściowej, dzięki czemu możesz bez problemu prowadzić obserwację nawet w okularach korekcyjnych.

Monokular Levenhuk Atom 10-30x30 zbliżenie

Akcesoria dodatkowe do monokularu Levenhuk Atom 10-30x30

Dodatkowo w zestawie razem z monokularem Levenhuk Atom 10-30x30 otrzymujesz zestaw niezbędnych akcesoriów. W ich skład wchodzą między innymi: Pokrowiec, osłonki ochronne na okular i obiektyw, ściereczka do optyki oraz pasek. Dzięki nim zadbasz o jego właściwe użytkowanie oraz będziesz mógł cieszyć się ze swojego urządzenia optycznego przez wiele lat.

Monokular Levenhuk Atom 10-30x30 wraz z zestawem

Specyfikacja

Więcej informacji
Gwarancja24 miesiące
Kątowe pole widzenia4.60
Powłoki przeciwodbicioweMC
Regulacja rozstawu54-73mm
Rodzaj pryzmatówPorro

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Monokular Levenhuk Atom 10–30x30