Gaz pieprzowy FOX LABS 5.3 2% OC Flip-Top strumień 43 ml

152FTSDB
001007333

Gaz pieprzowy od renomowanej marki Fox labs to niezwykle skuteczny produkt do samoobrony, jaki jest dostępny na rynku. Wysokiej jakości kapsaicyna o ostrości 5,3 miliona SHU skutecznie obezwładnia agresywnych napastników. Co więcej, zabezpieczenie flip-top zapobiegnie przypadkowemu rozpyleniu gazu w torebce lub kieszeni spodni.

  • Producent: Fox Labs
  • Kod producenta: 152FTSDB
  • Marka: Fox Labs
  • Pojemność [ml]: 43
  • Moc [SHU]: 5300000
  • Rodzaj strumienia: Punktowy
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 79,99 zł Regular Price 109,00 zł
DostępnyDostępny
001007333
Gaz pieprzowy

Gaz pieprzowy FOX LABS 5.3 2% OC Flip-Top strumień 43 ml

Gaz pieprzowy FOX LABS 5.3 2% OC Flip-Top 43 ml jest obecnie jednym z najskuteczniejszych gazów przeznaczonych do samoobrony i dostępnym bez pozwolenia. W stosunku do konkurencyjnych produktów cechuje go najwyższa dopuszczalna zawartość kapsaicyny o sile wynoszącej 5.3 miliona SHU. Dzięki temu produkt ten działa w sposób natychmiastowy, skutecznie obezwładniając agresywnego napastnika. Warto zaznaczyć, że gazy marki Fox Labs są stosowane z dużym powodzeniem przez policję państwową, drogówkę, służbę więzienną czy żandarmerię wojskową. Gaz pieprzowy FOX LABS 5.3 2% OC Flip-Top strumień 43 ml

Wiązka rozpylonego gazu w postaci strumienia

FOX LABS 5.3 2% OC charakteryzuje się dyszą, która tworzy wiązkę w kształcie strumienia punktowego. W przeciwieństwie do innych form rozpylania jak stożkowa mgła, czy piana taka wiązka jest mało wrażliwa na działanie czynników atmosferycznych jak wiatr lub niska temperatura. Należy też wspomnieć, że punktowy strumień jest niezwykle precyzyjny i posiada skuteczny zasięg sięgający od 5 do 6 metrów, co pozwala z bezpiecznej odległości unieszkodliwić agresora. Gaz ten doskonale sprawdzi się podczas niespodziewanego ataku w wąskich przejściach podziemnych lub w windzie.

Kobieta w tunelu oraz napastnik

Ogromna siła gazu FOX LABS 43 ml oraz barwnik UV

Kolejną cechą charakteryzującą gaz FOX LABS o pojemności 43 mililitrów jest bardzo silne działanie środka drażniącego na błony śluzowe oraz oczy napastnika. Jest on do tego stopnia skuteczny, że bez problemu potrafi unieszkodliwić nawet osoby pod wpływem środków odurzających i psychoaktywnych. Warto zaznaczyć też, że mieszanka zawiera domieszkę środka widocznego wyłącznie pod światłem UV. Po naniesieniu na materiał będzie on rozpoznawalny nawet przez wiele tygodni, co pozwala na późniejszą identyfikację napastnika. Dodatkowo pojemnik wyposażono w blokadę Flip-Top, która zapobiega wydostaniu się zawartości podczas przenoszenia w torbie, kieszeni czy plecaku. Dzięki temu jest on bezpieczny dla użytkownika i mogą z niego korzystać osoby nieobeznane z działaniem gazów obezwładniających.

Gaz pieprzowy FOX LABS 5.3 2% OC Flip-Top strumień 43 ml z boku

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący zalety i najdrobniejsze szczegóły gazów pieprzowych. Dowiedz się więcej i poznaj najważniejsze cechy, oglądając poniższy materiał wideo.

Specyfikacja

Więcej informacji
ProducentFox Labs
Kod producenta152FTSDB
MarkaFox Labs
Pojemność [ml]43
Moc [SHU]5300000
Rodzaj strumieniaPunktowy
Zasięg maksymalny [m]6
Rodzaj substancjiŻel
Substancja drażniąca2% OC
BarwnikUV
Wysokość [mm]105
EAN2007696504476
Gwarancja24 miesiące
Polecane produkty: