Gaz pieprzowy FOX LABS 5.3 2% OC Flip-Top strumień 59 ml

22FTSDB
001007334

Gaz pieprzowy od renomowanej marki Fox labs to niezwykle skuteczny produkt do samoobrony, jaki jest dostępny na rynku. Wysokiej jakości kapsaicyna o ostrości 5,3 miliona SHU skutecznie obezwładnia agresywnych napastników. Co więcej, zabezpieczenie flip-top zapobiegnie przypadkowemu rozpyleniu gazu w torebce lub kieszeni spodni.

  • Producent: Fox Labs
  • Kod producenta: 22FTSDB
  • Marka: Fox Labs
  • Pojemność [ml]: 59
  • Moc [SHU]: 5300000
  • Rodzaj strumienia: Punktowy
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 69,99 zł Regular Price 119,00 zł
DostępnyDostępny
001007334
Gaz pieprzowy

Gaz pieprzowy FOX LABS 5.3 2% OC Flip-Top strumień 59 ml

Gaz pieprzowy FOX LABS 5.3 2% OC o pojemności 59 ml to aktualnie najskuteczniejszy z dostępnych gazów do samoobrony na rynku. W stosunku do tańszych konkurencyjnych produktów cechuje go wysoka zawartość kapsaicyny o sile wynoszącej 5.3 miliona SHU i 2% stężenie OC. Dzięki temu błyskawicznie oraz skutecznie obezwładnisz niespodziewanego agresora . Warto zaznaczyć, że gazy cenionej marki FOX LABS stosowane są także przez funkcjonariuszy policji państwowej, drogówkę, służbę więzienną czy nawet żandarmerię wojskową. To tylko potwierdza, jak niezwykle skuteczny jest ten produkt.

Sprawdź, jak Gaz pieprzowy FOX LABS 5.3 2% OC Flip-Top strumień 59 ml wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 

Wiązka gazu w postaci silnego strumienia

FOX LABS 5.3 2% OC wyposażono w dyszę tworzącą strumień cieczy, która działa aktywnie na napastnika. W przeciwieństwie do stożkowej mgły czy też piany wiązka taka jest praktycznie niewrażliwa na działanie czynników atmosferycznych jak wiatr, lekki deszcz czy też niska temperatura. Posiada również zasięg wynoszący od 5 do 6 metrów i jest niezwykle precyzyjna. Pozwoli Ci to celnie razić napastnika, jednocześnie będąc od niego w bezpiecznej odległości. Ten gaz pieprzowy doskonale sprawdzi się podczas ataku w wąskim przejściu podziemnym lub ciasnej windzie.

Mężczyzna atakujący bezbronną kobietę w windzie w celach rabunkowych

Ogromna siła gazu FOX LABS 43 ml oraz barwnik UV

Najważniejszą cechą charakteryzującą gaz FOX LABS 5.3 2% OC Flip-Top 43 ml jest bardzo silne działanie środka drażniącego na błony śluzowe oraz powoduje częściowe zaślepienie oczu napastnika. Jest on do tego stopnia skuteczny, że bez problemu potrafi unieszkodliwić nawet osoby pod wpływem środków odurzających lub upojenia alkoholowego. Dodatkowo czas działania sięga nawet 20 minut, co z pewnością pozwoli Ci oddalić się z miejsca napaści i powiadomienie odpowiednich służb. Co więcej, w składzie substancji znajduje się barwnik widoczny tylko i wyłącznie pod światłem UV. Ułatwi to późniejszą identyfikację przestępcy w przypadku jego ucieczki. Warto też dodać, że pojemnik posiada specjalną blokadę flip-top, która zapobiega przypadkowemu rozpyleniu gazu np. w torebce, plecaku czy kieszeni.

Gaz pieprzowy FOX LABS 5.3 2% OC Flip-Top strumień 59 ml od boku

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący zalety i najdrobniejsze szczegóły gazów pieprzowych. Dowiedz się więcej i poznaj najważniejsze cechy, oglądając poniższy materiał wideo.

Specyfikacja

Więcej informacji
ProducentFox Labs
Kod producenta22FTSDB
MarkaFox Labs
Pojemność [ml]59
Moc [SHU]5300000
Rodzaj strumieniaPunktowy
Zasięg maksymalny [m]6
Rodzaj substancjiPłyn
Substancja drażniąca2% OC
BarwnikUV
Wysokość [mm]125
EAN2007696504506
Gwarancja24 miesiące