Gaz pieprzowy FOX LABS 5.3 2% OC Flip-Top stożek mgły 85 ml

32FTMDB
001007335

Fox Labs to renomowany producent gazów pieprzowych na świecie. Dzięki wysokiemu stężeniu kapsaicyny z łatwością obezwładnisz jednego bądź też kilku napastników. Co więcej, jego niezwykle długi czas działania pozwoli Ci bezpiecznie oddalić się z miejsca ataku i powiadomić odpowiednie służby.

  • Producent: Fox Labs
  • Kod producenta: 32FTMDB
  • Marka: Fox Labs
  • Pojemność [ml]: 85
  • Moc [SHU]: 5300000
  • Rodzaj strumienia: Stożkowy
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 99,99 zł Regular Price 139,00 zł
DostępnyDostępny
001007335
Gaz pieprzowy

Gaz pieprzowy FOX LABS 5.3 2% OC Flip-Top stożek mgły 85 ml

Gaz pieprzowy FOX LABS 5.3 2% OC Flip-Top 85 ml od renomowanej marki Fox Labs, to aktualnie najskuteczniejszy z dostępnych gazów do samoobrony na rodzimym rynku. W stosunku do tańszych konkurencyjnych produktów cechuje go wysokiej jakość kapsaicyna o ostrości 5,3 miliona SHU. Dzięki temu masz pewność, że błyskawicznie obezwładnisz agresywnego napastnika. Gaz rozpylany w formie stożkowej mgły i ma zasięg od 4 do 5 metrów i działa przez około 20 minut. Pozwoli Ci to z bezpiecznej odległości zapobiec atakowi oraz da Ci niezbędny czas na szybkie oddalenie się z miejsca zagrożenia i powiadomienie odpowiednich władz. Warto wspomnieć, że gazy pieprzowe od cenionej marki Fox Labs wykorzystują także funkcjonariusze policji państwowej, służba więzienna, policjanci patroli drogowych oraz żandarmeria wojskowa. Pokazuje to tylko jak silny i niezwykle skuteczny jest ten właśnie produkt.

Gaz pieprzowy FOX LABS 5.3 2% OC Flip-Top stożek mgły 85 ml

Stożek gazu w postaci rozpylonej chmury

Pojemnik z gazem FOX LABS 5.3 2% OC posiada dyszę generującą stożkową formę substancji drażniącej. Dzięki temu pokrywa ona większą przestrzeń i pozwala tym samym na rażenie nie tylko pojedynczego, ale i większej grupy napastników. Co więcej, nie wymaga to konieczności precyzyjnego wycelowania w osobę dokonującą ataku. Ten typ dozownika polecany jest szczególnie na bliskie dystanse w otwartej przestrzeni. Co ważne musi być zawsze stosowany z kierunkiem, w jakim wieje wiatr, aby uniknąć tak zwanego cofnięcia się chmury w naszym kierunku.

Mgła gazu podczas wystrzelenia z pojemnika

Ogromna moc gazu FOX LABS 85 ml oraz barwnik UV

Cechą typową dla gazu FOX LABS 5.3 2% OC o pojemności 85 mililitrów jest bardzo silne działanie środka drażniącego na błony śluzowe oraz oczy napastnika. Jest on do tego stopnia skuteczny, że bez problemu potrafi unieszkodliwić nawet osoby pod wpływem środków odurzających i psychoaktywnych. Dodatkowo mieszanka zawiera niewielką ilość środka widocznego wyłącznie pod światłem UV. Po naniesieniu na materiał będzie on rozpoznawalny nawet przez wiele tygodni, co pozwala na identyfikację napastnika. Pojemnik posiada zabezpieczenie Flip-Top uniemożliwiającego jego przypadkowe otwarcie w torbie, plecaku czy kieszeni. 

 

Gaz pieprzowy FOX LABS 5.3 2% OC Flip-Top strumień 59 ml od boku

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący zalety i najdrobniejsze szczegóły gazów pieprzowych. Dowiedz się więcej i poznaj najważniejsze cechy, oglądając poniższy materiał wideo.

Specyfikacja

Więcej informacji
ProducentFox Labs
Kod producenta32FTMDB
MarkaFox Labs
Pojemność [ml]85
Moc [SHU]5300000
Rodzaj strumieniaStożkowy
Zasięg maksymalny [m]5
Rodzaj substancjiSpray
Substancja drażniąca2% OC
BarwnikUV
Wysokość [mm]147
EAN2007696504513
Gwarancja24 miesiące
Polecane produkty: