Gaz pieprzowy FOX LABS 5.3 2% OC Flip-Top strumień 85 ml

32FTSDB
001007336

Fox Labs to renomowany producent gazów pieprzowych na świecie. Dzięki wysokiemu stężeniu kapsaicyny z łatwością obezwładnisz jednego bądź też kilku napastników. Co więcej, jego niezwykle długi czas działania pozwoli Ci bezpiecznie oddalić się z miejsca ataku i powiadomić odpowiednie służby.

  • Producent: Fox Labs
  • Kod producenta: 32FTSDB
  • Marka: Fox Labs
  • Pojemność [ml]: 85
  • Moc [SHU]: 5300000
  • Rodzaj strumienia: Punktowy
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 99,99 zł Regular Price 139,00 zł
DostępnyDostępny
001007336
Gaz pieprzowy

Gaz pieprzowy FOX LABS 5.3 2% OC Flip-Top strumień 85 ml

Gaz pieprzowy FOX LABS 5.3 2% OC Flip-Top 85 ml od renomowanej marki Fox Labs, to aktualnie jeden z najsilniejszych z dostępnych gazów do samoobrony na rodzimym rynku. W stosunku do konkurencyjnych produktów cechuje go kapsaicyna o ostrości 5,3 miliony SHU. Dzięki temu masz pewność, że błyskawicznie obezwładnisz agresywnego napastnika. Gaz rozpylany w formie punktowego strumienia ma zasięg od 5 do 6 metrów i działa przez około 20 minut. Pozwoli Ci to z bezpiecznej odległości zapobiec atakowi oraz da Ci niezbędny czas na szybkie oddalenie się z miejsca zagrożenia i powiadomienie odpowiednich władz. Warto zaznaczyć, że gazy marki FOX LABS są stosowane przez różnego rodzaju służby jak policję państwową, drogówkę czy też nawet żandarmerię wojskową. Potwierdza to tylko z jak silnym i niezwykle skutecznym produktem mamy do czynienia.

Gaz pieprzowy FOX LABS 5.3 2% OC Flip-Top strumień 85

Wiązka w postaci precyzyjnego strumienia gazu

Gaz Fox Labs 5.3 2% OC został wyposażony w specjalną dyszę, która generuje silny i długi strumień cieczy podrażniającej. Zaletą takiego rozwiązania w stosunku do stożkowej mgły czy pianowej formy rozpylania jest wysoka precyzja oraz daleki zasięg. Dzięki temu sprawdzi się on doskonale nie tylko w trakcie niespodziewanego ataku podczas spaceru w parku, ale także na wąskiej klatce schodowej, w przejściu podziemnym lub windzie. Warto też wspomnieć, że strumień ten jest również mało podatny na działanie silnego wiatru, niskich temperatur czy nawet niewielkich opadów deszczu.

Domieszka barwnika UV w gazie FOX LABS 85 ml 

Charakterystyczną cechą, jaką wyróżnia Fox Labs 95 ml jest wysokiej jakości kapsaicyna o ostrości wynoszącej 5,3 miliona SHU oraz barwnik UV. Substancja po zetknięciu z powierzchnią skóry wywołuje natychmiastowy ból i powoduje przejściowe zaślepienie, skutecznie zniechęcając bardzo agresywnego napastnika do dalszego ataku. Co więcej, zawarty w produkcie barwnik pozostawia tak zwane złudzenie czystej twarzy, przez co jest on widoczny jedynie pod wpływem światła ultrafioletowego. Pozwoli to na sprawną późniejszą identyfikację w przypadku ucieczki przestępcy. Co więcej, gaz jest zabezpieczony dzięki blokadzie Flip-Top. Zapobiega ona przypadkowemu rozpyleniu zawartości podczas przenoszenia w torebce, plecaku lub w kieszeniach spodni.

Gaz pieprzowy FOX LABS 5.3 2% OC Flip-Top strumień 85 z boku

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący zalety i najdrobniejsze szczegóły gazów pieprzowych. Dowiedz się więcej i poznaj najważniejsze cechy, oglądając poniższy materiał wideo.

Specyfikacja

Więcej informacji
ProducentFox Labs
Kod producenta32FTSDB
MarkaFox Labs
Pojemność [ml]85
Moc [SHU]5300000
Rodzaj strumieniaPunktowy
Zasięg maksymalny [m]6
Rodzaj substancjiŻel
Substancja drażniąca2% OC
BarwnikUV
Wysokość [mm]147
EAN2007696504520
Gwarancja24 miesiące
Polecane produkty: