Gaz pieprzowy FOX LABS 5.3 4% OC Flip-Top strumień 85 ml

34FTSD
001007339

Fox Labs to renomowany producent gazów pieprzowych na świecie. Dzięki wysokiemu stężeniu kapsaicyny z łatwością obezwładnisz jednego bądź też kilku napastników. Co więcej, jego niezwykle długi czas działania pozwoli Ci bezpiecznie oddalić się z miejsca ataku i powiadomić odpowiednie służby.

  • Barwnik: UV
  • EAN: 2007696510408
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: 34FTSD
  • Marka: Fox Labs
  • Moc [SHU]: 5300000
Przewiń do pełnej specyfikacji
159,00 zł
Brak w magazynie
001007339
Gaz pieprzowy

Gaz pieprzowy FOX LABS 5.3 4% OC Flip-Top strumień 85 ml

Przedstawiamy Ci bardzo skuteczny gaz pieprzowy, cenionej amerykańskiej marki Fox Labs, który zagwarantuje niezbędną ochronę Tobie oraz Twoim bliskim podczas wieczornych spacerów. Co wyróżnia ten właśnie model na tle tańszych zamienników, jest wykorzystanie wysokiej jakości kapsaicyny o ostrości sięgającej 5,3 miliona SHU. Zapewnia to błyskawiczne i długotrwałe, bo aż ponad 30-minutowe obezwładnienie napastnika, u którego wystąpi silny, piekący ból, oraz częściowe zaślepienie oczu. Pozwoli Ci to bezpiecznie oddalić się z miejsca zdarzenia i powiadomić odpowiednie służby. Jest to jeden z najdoskonalszych i najmocniejszych gazów pieprzowych, jakie można otrzymać na rynku bez zezwolenia.

Gaz pieprzowy FOX LABS 5.3 4% OC Flip-Top strumień 85 ml

Wytrzymałość

Skuteczne narzędzie do samoobrony

Prezentowany gaz pieprzowy rozpylany jest w formie wąskiego strumienia żelu. To, co charakteryzuje tę formę rozpylania od stożkowej mgły i piany, jest zdecydowanie mniejsza podatność na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych i zmniejszone ryzyko, że gaz wróci w naszą stronę. Doskonale sprawdzi się do obrony przed bardzo agresywnym napastnikiem w wąskim przejściu podziemnym, klatce schodowej lub w windzie. Obezwładni nawet osobę, która znajduje się pod wpływem narkotyków czy też jest w stanie upojenia alkoholowego. Warto wspomnieć także, że gazy marki fox labs są stosowane przez policjantów, drogówkę, straż miejską, a nawet żandarmerię wojskową. To tylko pokazuje jak silny, a także niezwykle skuteczny w działaniu jest ten produkt.

Mężczyzna atakujący kobietę w podziemnej strefie parkowania

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo stosowania gazu pieprzowe Fox Labs 5.3 4% OC Flip-Top strumień 85 ml

Fox Labs 5.3 4% OC to gaz pieprzowy, który mimo wysokiej ostrości posiada stosunkowo niskie stężenie OC. Sprawia to, że trafiony napastnik zostaje poddany krótszemu okresowi odkażania i minimalizuje ryzyko wystąpienia problemów zdrowotnych, co pozwoli Ci również uniknąć przykrych konsekwencji prawnych. Dodatkowo substancja zawiera barwnik, który widoczny jest tylko pod światłem UV. W przypadku ucieczki sprawcy z łatwością będzie można go później zidentyfikować. Co więcej, zastosowana w nim blokada Flip-Top zabezpiecza pojemnik przed przypadkowym rozpyleniem gazu.

Gaz pieprzowy FOX LABS 5.3 4% OC Flip-Top strumień 85 ml zbliżenie na mechanizm rozpylający

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący zalety i najdrobniejsze szczegóły gazów pieprzowych. Dowiedz się więcej i poznaj najważniejsze cechy, oglądając poniższy materiał wideo.

Specyfikacja

Więcej informacji
BarwnikUV
EAN2007696510408
Gwarancja24 miesiące
Kod producenta34FTSD
MarkaFox Labs
Moc [SHU]5300000
Pojemność [ml]85
ProducentFox Labs
Rodzaj strumieniaPunktowy
Rodzaj substancjiŻel
Substancja drażniąca4% OC
Wysokość [mm]147
Zasięg maksymalny [m]6

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Gaz pieprzowy FOX LABS 5.3 4% OC Flip-Top strumień 85 ml