Gaz pieprzowy FOX LABS 5.3 4% OC Flip-Top strumień 85 ml

34FTSD
001007339

Fox Labs to renomowany producent gazów pieprzowych na świecie. Dzięki wysokiemu stężeniu kapsaicyny z łatwością obezwładnisz jednego bądź też kilku napastników. Co więcej, jego niezwykle długi czas działania pozwoli Ci bezpiecznie oddalić się z miejsca ataku i powiadomić odpowiednie służby.

  • Producent: Fox Labs
  • Kod producenta: 34FTSD
  • Marka: Fox Labs
  • Pojemność [ml]: 85
  • Moc [SHU]: 5300000
  • Rodzaj strumienia: Punktowy
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 119,99 zł Regular Price 159,00 zł
DostępnyDostępny
001007339
Gaz pieprzowy

Gaz pieprzowy FOX LABS 5.3 4 % OC Flip-Top strumień 85 ml

Przedstawiamy Ci bardzo skuteczny gaz pieprzowy cenionej amerykańskiej marki Fox Labs. Wyróżnia się on ykorzystaniem wysokiej jakości kapsaicyny o ostrości sięgającej 5,3 miliona SHU i formułą o zawartości 4 % OC. Zapewnia to błyskawiczne i długotrwałe, bo aż ponad 30-minutowe obezwładnienie napastnika, u którego wystąpią takie objawy, jak silny, piekący ból oraz częściowe zaślepienie. Pozwoli Ci to bezpiecznie oddalić się z miejsca zdarzenia i powiadomić odpowiednie służby. Jest to jeden z najdoskonalszych i najmocniejszych gazów pieprzowych, jakie można otrzymać na rynku bez zezwolenia.

Gaz pieprzowy FOX LABS 5.3 4% OC Flip-Top strumień 85 ml

Wytrzymałość

Skuteczne narzędzie do samoobrony

Prezentowany gaz pieprzowy rozpylany jest w formie wąskiego strumienia żelu. To, co charakteryzuje tę formę rozpylania od stożkowej mgły i piany, jest zdecydowanie mniejsza podatność na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych i zmniejszone ryzyko, że gaz wróci w naszą stronę. Doskonale sprawdzi się do obrony przed bardzo agresywnym napastnikiem w wąskim przejściu podziemnym, klatce schodowej lub w windzie. Obezwładni nawet osobę, która znajduje się pod wpływem narkotyków czy też jest w stanie upojenia alkoholowego. Warto wspomnieć także, że gazy marki fox labs są stosowane przez policjantów, drogówkę, straż miejską, a nawet żandarmerię wojskową. To tylko pokazuje jak silny, a także niezwykle skuteczny w działaniu jest ten produkt.

Mężczyzna atakujący kobietę w podziemnej strefie parkowania

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo stosowania gazu pieprzowe Fox Labs 5.3 4% OC Flip-Top strumień 85 ml

Fox Labs 5.3 4% OC to gaz pieprzowy, który mimo wysokiej ostrości posiada stosunkowo niskie stężenie OC. Sprawia to, że trafiony napastnik zostaje poddany krótszemu okresowi odkażania i minimalizuje ryzyko wystąpienia problemów zdrowotnych, co pozwoli Ci również uniknąć przykrych konsekwencji prawnych. Dodatkowo substancja zawiera barwnik, który widoczny jest tylko pod światłem UV. W przypadku ucieczki sprawcy z łatwością będzie można go później zidentyfikować. Co więcej, zastosowana w nim blokada Flip-Top zabezpiecza pojemnik przed przypadkowym rozpyleniem gazu.

Gaz pieprzowy FOX LABS 5.3 4% OC Flip-Top strumień 85 ml zbliżenie na mechanizm rozpylający

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący zalety i najdrobniejsze szczegóły gazów pieprzowych. Dowiedz się więcej i poznaj najważniejsze cechy, oglądając poniższy materiał wideo.

Specyfikacja

Więcej informacji
ProducentFox Labs
Kod producenta34FTSD
MarkaFox Labs
Pojemność [ml]85
Moc [SHU]5300000
Rodzaj strumieniaPunktowy
Zasięg maksymalny [m]6
Rodzaj substancjiŻel
Substancja drażniąca4% OC
BarwnikUV
Wysokość [mm]147
EAN2007696510408
Gwarancja24 miesiące
Polecane produkty: