Gaz pieprzowy FOX LABS 5.3 4% OC Flip-Top stożek mgły 85 ml

34FTMDB
001007340

Gaz pieprzowy renomowanej marki Fox Labs, to jeden z najskuteczniejszych środków do samoobrony. Dzięki wysokiemu poziomowi ostrości i stężeniu kapsaicyny skutecznie obezwładni napastnika jednocześnie, dając Ci możliwość ucieczki i powiadomienia odpowiednich służb.

  • Barwnik: UV
  • EAN: 2007696510415
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: 34FTMDB
  • Marka: Fox Labs
  • Moc [SHU]: 5300000
Przewiń do pełnej specyfikacji
159,00 zł
Brak w magazynie
001007340
Gaz pieprzowy

Gaz pieprzowy FOX LABS 5.3 4% OC Flip-Top stożek mgły 85 ml

Szukasz skutecznego, a zarazem sprawdzonego gazu pieprzowego, który zagwarantuje ochronę Tobie oraz Twoim bliskim podczas wieczornych spacerów? Wypróbuj gaz renomowanej marki FOX LABS. Co wyróżnia ten model na tle jego tańszych odpowiedników, to wykorzystanie wysokiej jakości kapsaicyny o ostrości 5,3 miliona SHU. Co gwarantuje błyskawiczne i długie, bo aż 30-minutowe obezwładnienie napastnika oraz wywołuje u niego efekt silnego piekącego bólu i częściowe zaślepienie oczu. Dzięki czemu będziesz mógł bezpiecznie oddalić się z miejsca ataku. Jest to obecnie jeden z najmocniejszych gazów pieprzowych, jakie można spotkać na rynku.

Sprawdź, jak Gaz pieprzowy FOX LABS 5.3 4% OC Flip-Top wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
Wytrzymałość

Skuteczne narzędzie do samoobrony

Prezentowany gaz pieprzowy rozpylany jest w formie stożkowej mgiełki. To, co charakteryzuje tę formę rozpylania od strumienia żelowego, jest możliwość pokrycia większego obszaru jednocześnie. Powoduje to, że skutecznie obezwładnisz nie tylko pojedynczego agresora, ale i nawet zorganizowaną grupę napastników. Warto wspomnieć także, że gazy marki fox labs są obowiązkowym wyposażeniem funkcjonariuszy policji państwowej, drogówki, straży miejskiej, a nawet żandarmerii wojskowej. To tylko potwierdza jak bardzo skuteczny i silny jest ten produkt.

lifestyle

bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo stosowania gazu pieprzowe Fox Labs 5.3 4% OC Flip-Top

Fox Labs 5.3 to gaz pieprzowy, który mimo wysokiej ostrości posiada stężenie OC na poziomie 4%. Dzięki temu trafiony napastnik zostaje obezwładniony, ale jego zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo, gdyż zostaje poddany krótszemu okresowi dekontaminacji. Pozwoli Ci to uniknąć późniejszych przykrych konsekwencji prawnych. Warto też zaznaczyć, że w substancji znajduje się bezbarwny barwnik UV, który ułatwi identyfikację agresora w przypadku jego ucieczki z miejsca zdarzenia. Co więcej, zastosowana w nim blokada Flip-Top zabezpiecza pojemnik przed przypadkowym rozpyleniem gazu.

Gaz pieprzowy FOX LABS 5.3 4% OC Flip-Top stożek mgły 85 ml

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący zalety i najdrobniejsze szczegóły gazów pieprzowych. Dowiedz się więcej i poznaj najważniejsze cechy, oglądając poniższy materiał wideo.

Specyfikacja

Więcej informacji
BarwnikUV
EAN2007696510415
Gwarancja24 miesiące
Kod producenta34FTMDB
MarkaFox Labs
Moc [SHU]5300000
Pojemność [ml]85
ProducentFox Labs
Rodzaj strumieniaStożkowy
Rodzaj substancjiSpray
Substancja drażniąca4% OC
Wysokość [mm]147
Zasięg maksymalny [m]5

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Gaz pieprzowy FOX LABS 5.3 4% OC Flip-Top stożek mgły 85 ml