Gaz pieprzowy FOX LABS 5.3 4% OC Flip-Top strumień 355 ml

PG124SDB
001007341

Gaz obronny amerykańskiej firmy FOX LABS. Formuła zawierająca aż 5,3 miliona SHU i 4% OC gwarantuje błyskawiczne i skuteczne obezwładnienie nawet najbardziej zdeterminowanego agresora. Jego zasięg skuteczny wynosi 5 metrów.

  • Barwnik: UV
  • EAN: 2007696510422
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: PG124SDB
  • Marka: Fox Labs
  • Moc [SHU]: 5300000
Przewiń do pełnej specyfikacji
379,00 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001007341
Gaz pieprzowy

Gaz pieprzowy FOX LABS 5.3 4% OC Flip-Top strumień 355 ml

Duży pojemnik gazu pieprzowego w kształcie gaśnicy o pojemności wynoszącej aż 355 ml. Produkt rozpyla gaz w formie strumienia żelowego, którego zasięg dochodzi aż do 5 metrów. Co więcej, strumień ten wyróżnia się na tle innych form rozpylania tym, że jest on niezwykle precyzyjny i mniej podatny na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Najważniejszą cechą którą charakteryzuje się ten model od jego tańszych odpowiedników jest środek drażniący o ostrości sięgającej aż 5,3 miliony SHU i stężeniu OC wynoszącym 4%. W sposób błyskawiczny wywołuje u napastnika silny piekący bólu oraz częściowe zaślepienie oczu. Jest to obecnie najmocniejszy środek do samoobrony, jaki można kupić na rynku.

Sprawdź, jak Gaz pieprzowy FOX LABS 5.3 4% OC Flip-Top wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
Wytrzymałość

Skuteczna samoobrona

Prezentowany gaz pieprzowy dzięki wysokiej jakości kapsaicyny i dużej ostrości pozwoli Ci z dużą łatwością rozprawić się z agresorem, który jest np. pod wpływem alkoholu bądź też działaniem środków psychoaktywnych. Dodatkowo pojemnik wyposażono w specjalny uchwyt ze spustem, co ułatwi Ci wymierzenie i rozpylenie gazu w nadciągającego napastnika. Gaz ten będzie niezwykle skuteczny w przypadku ataku w wąskim przejściu podziemny, klatce schodowej lub nawet w windzie. Ciekawostką jest też fakt, że gazy cenionej, amerykańskiej marki Fox Labs są wykorzystywane przez różnego rodzaju służby mundurowe, od policjantów aż po żandarmerię wojskową. Masz więc pewność, że zakupiony produkt jest nie tylko niezawodny, ale i bardzo skuteczny.

Mężczyzna atakujący kobietę w windzie w celach rabunkowych

bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo użytkowania Fox Labs 5.3 4% OC Flip-Top

Prezentowany gaz pieprzowy pomimo 4% stężenia OC i dużej ostrości jest w pełni bezpieczny w stosowaniu. Dzięki temu trafiony napastnik poddany jest krótszemu okresowi dekontaminacji co minimalizuje ryzyko wystąpienia u niego problemów zdrowotnych, a tobie pozwoli uniknąć przykrych konsekwencji prawnych. Dodatkowo substancję wzbogacono barwnikiem, który widoczny jest pod światłem UV. Pozwoli to na późniejszą identyfikację sprawcy napaści. Należ też zaznaczyć, iż konstrukcję wyposażono w blokadę Flip-Top, której zadaniem jest zapobiec przypadkowemu rozpyleniu gazu.

Gaz pieprzowy FOX LABS 5.3 4% OC Flip-Top strumień 355 ml

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący zalety i najdrobniejsze szczegóły gazów pieprzowych. Dowiedz się więcej i poznaj najważniejsze cechy, oglądając poniższy materiał wideo.

Specyfikacja

Więcej informacji
BarwnikUV
EAN2007696510422
Gwarancja24 miesiące
Kod producentaPG124SDB
MarkaFox Labs
Moc [SHU]5300000
Pojemność [ml]355
ProducentFox Labs
Rodzaj strumieniaStrumień
Rodzaj substancjiŻel
Substancja drażniąca4% OC
Wysokość [mm]230
Zasięg maksymalny [m]5

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Gaz pieprzowy FOX LABS 5.3 4% OC Flip-Top strumień 355 ml