Gaz pieprzowy FOX LABS MEAN GREEN 6% OC stożek mgły 43 ml

156MGC
001007342

Niezwykła moc zawarta w opakowaniu, które bez problemu można przenosić w kieszeni spodni, czy w torebce. Wyjątkowo czysty OC użyty do jego produkcji po zetknięciu ze skórą usuwa jej ochronną warstwę tłuszczową wystawiając otwarte pory na działanie środka, co powoduje uczucie bólu oraz zaślepienie.

  • Producent: Fox Labs
  • Kod producenta: 156MGC
  • Marka: Fox Labs
  • Pojemność [ml]: 45
  • Moc [SHU]: 3000000
  • Rodzaj strumienia: Stożkowy
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 69,99 zł Regular Price 119,00 zł
DostępnyDostępny
001007342
Gaz pieprzowy

Gaz pieprzowy FOX LABS MEAN GREEN 6% OC stożek mgły 43 ml

Fox Labs Mean Green to niewielki, a zarazem jeden z najskuteczniejszych gazów pieprzowych, jakie można spotkać na rynku. W przeciwieństwie do tańszych produktów ten model charakteryzuje się przede wszystkim 6% stężeniem OC i kapsaicyną o ostrości na poziomie 3 miliona SHU. Takie połączenie gwarantuje błyskawiczne działanie i wywołuje silny ból oraz częściowe zaślepienie oczu u napastnika. Co więcej, gaz ten rozpylany jest w formie stożkowej mgły o zasięgu 5 metrów. Taka forma rozpylania charakteryzuje się pokryciem większego obszaru niż w przypadku punktowego strumienia.

Sprawdź, jak Gaz pieprzowy FOX LABS MEAN GREEN 6% OC wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
moc

Zastosowanie gazu Fox Labs Mean Green

Przedstawiony model gazu pieprzowego dzięki rozpylaniu w formie stożkowej mgiełki, która obezwładni nie tylko jednego, ale i sporą grupę napastników. Zawarta w nim substancja poradzi sobie także z osobami, które są pod wpływem alkoholu lub działaniem narkotyków. Ten gaz głównie sprawdzi się na otwartej przestrzeni, na przykład w przypadku ataku podczas zwykłego spaceru po parku. Dodatkowo warto wspomnieć, iż gazy cenionej marki Fox Labs wykorzystują także funkcjonariusze policji czy też straży miejskiej. Masz więc pewność, że zakupiony produkt jest niezwykle skuteczny i zagwarantuje Ci odpowiedni poziom ochrony.

Kobieta broniąca się przed napastnikiem próbującym ukraść jej torebkę z cenną zawartością

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo użytkowania Fox Labs Mean Green 6% OC

Gaz pieprzowy Fox Labs Mean Green pomimo 6% stężenia OC i ostrości 3 miliony SHU jest w pełni bezpieczny w stosowaniu. Agresor trafiony tym gazem podlega krótszemu okresowi odkażania, dzięki czemu nie wystąpią u niego problemy zdrowotne, a Ciebie nie spotkają przykre konsekwencje prawne. Dodatkowo zawartość wzbogacono zielonym barwnikiem, przy pomocy którego będzie można zidentyfikować sprawcę napaści. Co więcej, posiada także specjalną blokadę Flip-Top zabezpieczającą przed przypadkowym rozpyleniem.

Gaz pieprzowy FOX LABS MEAN GREEN 6% OC stożek mgły 43 ml widok z tyłu

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący zalety i najdrobniejsze szczegóły gazów pieprzowych. Dowiedz się więcej i poznaj najważniejsze cechy, oglądając poniższy materiał wideo.

Specyfikacja

Więcej informacji
ProducentFox Labs
Kod producenta156MGC
MarkaFox Labs
Pojemność [ml]45
Moc [SHU]3000000
Rodzaj strumieniaStożkowy
Zasięg maksymalny [m]5
Rodzaj substancjiSpray
Substancja drażniąca6% OC
BarwnikZielony
Wysokość [mm]105
Waga [g]43
EAN6090010073426
Gwarancja24 miesiące
Polecane produkty: