Gaz pieprzowy FOX LABS MEAN GREEN 6% OC strumień 340 ml

PGMGS
001007343

Gaz obronny amerykańskiej firmy FOX LABS. Formuła zawierająca 3 miliony SHU i 6% OC gwarantuje błyskawiczne i skuteczne obezwładnienie nawet najbardziej zdeterminowanego agresora. Efekt użycia gazu utrzymuje się przez 30 minut.

  • Producent: Fox Labs
  • Kod producenta: PGMGS
  • Marka: Fox Labs
  • Pojemność [ml]: 340
  • Moc [SHU]: 3000000
  • Rodzaj strumienia: Strumień
Przewiń do pełnej specyfikacji
399,00 zł
DostępnyDostępny
001007343
Gaz pieprzowy

Gaz pieprzowy FOX LABS MEAN GREEN 6% OC strumień 340 ml

Fox Labs Mean Green 6% OC to jeden z najskuteczniejszych gazów pieprzowych dostępnych na rynku. W stosunku do tańszych odpowiedników gaz ten charakteryzuje się wysokim poziomem ostrości wynoszącym aż 3 miliony SHU oraz 6% OC. Powoduje to silne uczucie bólu i częściowe zaślepienie oczu co zagwarantuje Ci błyskawiczne obezwładnienie napastnika. Jego pojemność wynosi 340 ml i jest rozpylany w formie strumienia żelowego o zasięgu od 5 do 6 metrów. W przeciwieństwie do innych form rozpylania jak mgiełka stożkowa czy też piany, strumień ten wyróżnia się mniejszą podatnością na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Gaz pieprzowy FOX LABS MEAN GREEN 6% OC strumień 340 ml

moc

Zastosowanie gazu FOX LABS MEAN GREEN

Prezentowany model gazu pieprzowego, skutecznie unieszkodliwi agresywnych napastników, nawet takich, którzy są pod wpływem alkoholu lub są odurzeni substancjami psychoaktywnymi. Gaz Mean Green świetnie sprawdzi się podczas niespodziewanego ataku na wąskiej klatce schodowej bądź też w ciasnej windzie. Warto zaznaczyć, że gazy marki Fox Labs są stosowane również przez policję państwową, drogówkę, straż więzienną czy też żandarmerię wojskową. Masz więc pewność, że kupując ten produkt, będziesz spokojniejszy o swoje bezpieczeństwo.

Kobieta broniąca się przed złodziejem próbującym ją obrabować

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo użytkowania Fox Labs Mean Green 6% OC

Gaz pieprzowy Fox Labs Mean Green mimo wysokiego stężenia OC i dużej ostrości jest bezpieczny w stosowaniu. Napastnik trafiony tym gazem podlega krótszemu okresowi odkażania, dzięki czemu nie wystąpią u niego problemy zdrowotne, a Ciebie nie spotkają przykre konsekwencje prawne. Dodatkowo substancja wzbogacona została zielonym barwnikiem, który ułatwi późniejszą identyfikację w przypadku ucieczki sprawcy napaści. Co więcej, posiada także specjalną blokadę z zawleczką zabezpieczającą przed przypadkowym rozpyleniem.

Gaz pieprzowy Fox Labs Mean Green Zbliżenie na zawleczkę

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący zalety i najdrobniejsze szczegóły gazów pieprzowych. Dowiedz się więcej i poznaj najważniejsze cechy, oglądając poniższy materiał wideo.

Specyfikacja

Więcej informacji
ProducentFox Labs
Kod producentaPGMGS
MarkaFox Labs
Pojemność [ml]340
Moc [SHU]3000000
Rodzaj strumieniaStrumień
Zasięg maksymalny [m]6
Rodzaj substancjiŻel
Substancja drażniąca6% OC
BarwnikZielony
Wysokość [mm]235
EAN6090010073433
Gwarancja24 miesiące
Polecane produkty: