Ochronnik słuchu 3M PELTOR Bull's Eye I czarny

H515FB-516-SV
001007444

Słuchawki dostosowane do wymagających strzelców. Miękkie i szerokie poduszki pomagają redukować nacisk wokół uszu zwiększając komfort oraz wydajność użytkowania. Duża przestrzeń wewnątrz czaszy nauszników pomaga ograniczać gromadzenie się wilgoci i ciepła.

  • Kolor: Czarny
  • EAN: 7318640048645
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: H515FB-516-SV
  • Marka: Peltor
  • Materiał wykonania: Tworzywo sztuczne
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 94,99 zł Regular Price 129,99 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001007444
nowość

Ochronnik słuchu 3M PELTOR Bull's Eye I czarny

Ochronniki słuchu 3M PELTOR Bull's Eye I zostały zaprojektowane we współpracy ze światowej klasy sportowcami. Owocem tej współpracy są ochronniki słuchu dostosowane do wymagań, jakie stawia przed zawodnikiem strzelectwo sportowe. Dolna część obu czaszy jest zakrzywiona po to, aby nie stykała się z kolbą broni podczas strzelania z broni długiej. Mimo niedużych rozmiarów nauszniki zapewniają odpowiedni poziom tłumienia wynoszący 27 dB. Nacisk słuchawek rozkłada się równomiernie, dzięki czemu nie uciskają one użytkownika i nie męczą nawet przy długotrwałym użytkowaniu.

Sprawdź, jak Ochronnik słuchu 3M PELTOR Bull's Eye I czarny wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący zalety i najdrobniejsze szczegóły różnych form ochrony słuchu. Dowiedz się więcej i poznaj najważniejsze cechy, oglądając poniższy materiał wideo.

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący, jak najlepiej skonfigurować pas taktyczny. Dowiedz się więcej i poznaj więcej szczegółów, oglądając poniższy materiał wideo.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący przebieg szkolenia od podstaw ze strzelectwa dynamicznego w Grom Academy. Dowiedz się więcej i zobacz przygotowany przez nas materiał.

Specyfikacja

Więcej informacji
KolorCzarny
EAN7318640048645
Gwarancja24 miesiące
Kod producentaH515FB-516-SV
MarkaPeltor
Materiał wykonaniaTworzywo sztuczne
Producent3M
Regulowany pałąkTak
Waga [g]200
Wyciszenie27 dB

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Ochronnik słuchu 3M PELTOR Bull's Eye I czarny