Wiatrówka Karabinek Browning X-Blade II Diabolo 4,5 mm

2.4353
001007483

Nowoczesna wiatrówka o tradycyjnym wykonaniu. Browning X-blade II 4,5 mm diabolo to znakomita alternatywa dla każdego, kto rozpoczyna swoją przygodę ze strzelectwem. Wygodne łoże, zabezpieczenia oraz możliwość zamocowania akcesoriów sprawią, że radość płynąca ze strzelania będzie jeszcze większa. 

  • Bezpiecznik: Automatyczny
  • Długość [mm]: 1100
  • EAN: 4000844638816
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Ilość strzałów z jednostki zasilania: 1
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 599,00 zł Regular Price 699,00 zł
2 w 1

Wiatrówka Karabinek Browning X-Blade II Diabolo 4,5 mm 7,5J

Klasyczna wiatrówka sprężynowa marki Browning, model X-Blade II 4,5 mm Diabolo o energii śrutu nieprzekraczającej 7,5 J. Wiatrówka ta została wykonana przy ścisłej współpracy marki Browning oraz Umarex. Dzięki temu powstała znakomita i elegancka broń pneumatyczna, łącząca w sobie wieloletnie doświadczenie firmy Browning oraz jakość marki Umarex. Łoże, kolba oraz chwyt zostały wykonane z solidnego i lekkiego polimeru ABS, natomiast lufa i komora tłoka to metal pokryty dodatkowo zabezpieczającą warstwą otuliny. Dzięki takiemu połączeniu masz pewność, że wiatrówka wytrzyma długie lata użytkowania. Browning X-Blade II 4,5mm

Klasyczne zasilanie oraz przyrządy celownicze

W karabinku wiatrówce Browning X-Blade II 4,5 mm zastosowano klasyczne przyrządy celownicze, na które składa się stała muszka oraz regulowana w pionie i poziomie szczerbinka. Obydwa elementy są również wyposażone w dodatkowe punkty typu TRU-GLO ułatwiające zgrywanie ich ze sobą podczas słabego oświetlenia czy w godzinach wieczornych. Wiatrówka zasilana jest przy pomocy tłoka ze sprężyną, której naciągnięcie odbywa się ręcznie poprzez złamanie osi lufy ku dołowi. Pozwala to również na załadowanie pojedynczej śruciny bezpośrednio do komory lufy. Wiatrówka Karabinek Browning X-Blade II 4,5 mm

bezpieczeństwo

Zabezpieczenia oraz szyna montażowa w wiatrówce Browning X-Blade II 4,5 mm Diabolo

Model Browning X-Blade II 4,5 mm diabolo jest fabrycznie wyposażony w odpowiednie zabezpieczenia ułatwiające posługiwanie się wiatrówką i zmniejszające ryzyko przypadkowego strzału do minimum. Znajduje się on z tyłu komory tłoka i jest on bardzo łatwo dostępny przy pomocy kciuka strzelca. Warto zaznaczyć, że po każdym strzale skrzydełko automatycznie wraca na pozycję zabezpieczoną. Wiatrówka ta umożliwia również jej rozbudowę o dodatkowe akcesoria uprzyjemniające strzelanie jak kolimator czy luneta. Dzieje się tak za sprawą niewielkiej szyny montażowej na szycie szkieletu w standardzie 11 mm.

Wiatrówka Karabinek Browning X-Blade II 4,5 mm

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący zalety i najdrobniejsze szczegóły dotyczące montażu celowników optycznych w wiatrówkach. Dowiedz się więcej i poznaj najważniejsze cechy, oglądając poniższy materiał wideo.

Specyfikacja

Więcej informacji
BezpiecznikAutomatyczny
Długość [mm]1100
EAN4000844638816
Energia kinetyczna [J]Poniżej 17
Gwarancja24 miesiące
Ilość strzałów z jednostki zasilania1
Kaliber [mm]4.50
Kod producenta2.4353
MarkaBrowning
Materiał korpusuMetalowo - polimerowy
Pojemność magazynka [szt.]1
ProducentUmarex
PrzeładowanieManualne
Przyrządy celowniczeNieregulowana muszka, regulowana szczerbinka
Prędkość początkowa [m/s]175
Rodzaj amunicjiŚrut BB (okrągły)
Rodzaj magazynkaKomora
Rodzaj napęduSprężyna
Szyna akcesoryjnaTak
Waga [g]2555
ŁożePolimerowe

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Karabinek Browning X-Blade II Diabolo 4,5 mm