Lornetka Delta Optical Extreme 10.5x70

Delta Optical
DO-1602
001007510

Lornetki serii Extreme ED wykonano z wytrzymałego metalu i pokryto specjalną gumową okleiną, która oprócz dobrego chwytu zapewnia skuteczną amortyzację przy jej upadku lub uderzeniu. Urządzenia te są w stanie pracować w szerokim zakresie temperatur wynoszącym od -40° do +70 °C.

  • Kolor: Brązowy
  • Dołączone akcesoria: Materiał do czyszczenia optyki, Pasek, Walizka lornetkowa, pasek do futerału, Zakrywki okularowe, Zakrywki obiektywowe, Adapter statywowy ¼"
  • Długość [mm]: 280
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Jasność względna: 44.90
  • Kod producenta: DO-1602
Przewiń do pełnej specyfikacji
1 939,00 zł
lornetka

Lornetka Delta Optical Extreme 10.5x70

Model Extreme 10.5x70 jest lornetką szerokokątną o bardzo jasnym i klarownym obrazie. Rewelacyjnie nadaje się do polowań i obserwacji zwierząt, ponieważ przy bardzo dobrej rozdzielczości i jasności obrazu pozwala odróżnić detale na tle drzew i poszycia leśnego. Idealnie sprawdzi się też do obserwacji o zmroku. Lornetka posiada bardzo dużą głębię ostrości, sprawiając, że regulacja tego parametru w wielu wypadkach będzie zbędna. Jej dużym plusem jest także pełna wodoszczelność oraz zabezpieczenie przed zaparowywaniem optyki od wewnątrz dzięki wypełnieniu obudowy azotem.

Sprawdź, jak Lornetka Delta Optical Extreme 10.5x70 wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

Znakomite właściwości optyczne

Dzięki soczewkom z wysokogatunkowego szkła typu BaK4 pokrytym wielowarstwowymi powłokami przeciwodbiciowymi typu FMC nie trzeba martwić się o pociemnienie obrazu na brzegu pola widzenia. Soczewki modeli Extreme ED gwarantują ponad 90% transmisję światła w całym układzie, co przekłada się na niezwykle realistyczny i jasny obraz o naturalnej kolorystyce. Lornetka ma oddzielny, zewnętrzny system ustawiania ostrości dla każdego z okularów. Wygodne muszle oczne dobrze przylegają do oczodołów, odcinając całkowicie światło padające z zewnątrz, co w połączeniu z dużą odległością źrenicy wyjściowej od okularów zapewnia wyjątkowo komfortowe obserwacje.Lornetka Delta Optical Extreme 10.5x70 cz2

Zestaw akcesoriów dołączonych do lornetki 

Wraz z rewelacyjną lornetką otrzymasz: wytrzymałą i stylową walizkę lornetkową, materiał do czyszczenia optyki, pasek do lornetki, pasek do futerału oraz zakrywki okularowe i obiektywowe oraz adapter statywowy ¼". Taki komplet pozwoli Ci od razu ruszyć do obserwacji w pełni ciesząc się swoim hobby.

Lornetka Delta Optical Extreme 10.5x70 zestaw

Specyfikacja

Więcej informacji
KolorBrązowy
Dołączone akcesoriaMateriał do czyszczenia optyki, Pasek, Walizka lornetkowa, pasek do futerału, Zakrywki okularowe, Zakrywki obiektywowe, Adapter statywowy ¼"
Długość [mm]280
Gwarancja24 miesiące
Jasność względna44.90
Kod producentaDO-1602
Kątowe pole widzenia5.00
Liniowe pole widzenia na 1000m87
MarkaDelta Optical
Materiał wykonania pryzmatuBaK4
Powiększenie10.50
Powłoki przeciwodbicioweFMC
ProducentDelta Optical
Regulacja rozstawu54-73mm
Rodzaj pryzmatówPorro
Sprawność zmierzchowa27.10
Waga [g]2400
Średnica obiektywu [mm]70

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Lornetka Delta Optical Extreme 10.5x70