Lornetka Delta Optical Extreme 7x50

Delta Optical
DO-1600
001007512

Lornetki serii Extreme ED wykonano z wytrzymałego metalu i pokryto specjalną gumową okleiną, która oprócz dobrego chwytu zapewnia skuteczną amortyzację przy jej upadku lub uderzeniu. Urządzenia te są w stanie pracować w szerokim zakresie temperatur wynoszącym od -40° do +70 °C.

  • Kolor: Brązowy
  • Dodatkowe informacje: Wodoodporna, Wypełniona azotem
  • Dołączone akcesoria: Materiał do czyszczenia optyki, Pasek, Futerał, pasek do futerału, Zakrywki okularowe, Zakrywki obiektywowe, Adapter statywowy ¼"
  • Długość [mm]: 200
  • EAN: 5901691616004
  • Gwarancja: 24 miesiące
Przewiń do pełnej specyfikacji
1 099,00 zł
lornetka

Lornetka Delta Optical Extreme 7x50

Model Extreme 7x50 ED jest lornetką szerokokątną o bardzo jasnym i klarownym obrazie. Rewelacyjnie nadaje się do polowań i obserwacji zwierząt, ponieważ przy bardzo dobrej rozdzielczości i jasności obrazu pozwala odróżnić detale na tle drzew i poszycia leśnego. Idealnie sprawdzi się też do obserwacji o zmroku. Lornetka posiada bardzo dużą głębię ostrości, sprawiając, że regulacja tego parametru w wielu wypadkach będzie zbędna. Jej dużym plusem jest także pełna wodoszczelność oraz zabezpieczenie przed zaparowywaniem optyki od wewnątrz dzięki wypełnieniu obudowy azotem.

Sprawdź, jak Lornetka Delta Optical Extreme 7x50 wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 

Znakomite właściwości optyczne

Dzięki soczewkom z wysokogatunkowego szkła typu BaK4 pokrytym wielowarstwowymi powłokami przeciwodbiciowymi typu FMC nie trzeba martwić się o pociemnienie obrazu na brzegu pola widzenia. Soczewki modeli Extreme ED gwarantują ponad 90% transmisję światła w całym układzie, co przekłada się na niezwykle realistyczny i jasny obraz o naturalnej kolorystyce. Lornetka ma oddzielny, zewnętrzny system ustawiania ostrości dla każdego z okularów. Wygodne muszle oczne dobrze przylegają do oczodołów, odcinając całkowicie światło padające z zewnątrz, co w połączeniu z dużą odległością źrenicy wyjściowej od okularów zapewnia wyjątkowo komfortowe obserwacje.Lornetka Delta Optical Extreme 7x50 cz2

Zestaw akcesoriów dołączonych do lornetki 

Wraz z rewelacyjną lornetką otrzymasz: materiał do czyszczenia optyki, futerał zapinany na zamek, pasek do lornetki, pasek do futerału oraz zakrywki okularowe i obiektywowe oraz adapter statywowy ¼". Taki komplet pozwoli Ci od razu ruszyć do obserwacji w pełni ciesząc się swoim hobby.

Lornetka Delta Optical Extreme 7x50 zestaw

Specyfikacja

Więcej informacji
KolorBrązowy
Dodatkowe informacjeWodoodporna, Wypełniona azotem
Dołączone akcesoriaMateriał do czyszczenia optyki, Pasek, Futerał, pasek do futerału, Zakrywki okularowe, Zakrywki obiektywowe, Adapter statywowy ¼"
Długość [mm]200
EAN5901691616004
Gwarancja24 miesiące
Jasność względna50.40
Kod producentaDO-1600
Kątowe pole widzenia7.50
MarkaDelta Optical
Materiał wykonania pryzmatuBaK4
Powiększenie7
Powłoki przeciwodbicioweFMC
ProducentDelta Optical
Regulacja rozstawu54-73mm
Rodzaj pryzmatówPorro
Sprawność zmierzchowa18.70
Waga [g]1340
Średnica obiektywu [mm]50

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Lornetka Delta Optical Extreme 7x50