Gaz pieprzowy Walther Combat stożek 40 ml

Combat
2.1904-CBT
001007711

Szukasz silnego i niezwykle skutecznego narzędzia do samoobrony? Wypróbuj nasz własny gaz pieprzowy Combat stożek 40 ml. Zaprojektowany i wyprodukowany we współpracy z cenioną marką Walther. Jest to jeden z najlepszych gazów, jakie można otrzymać na rynku bez zezwolenia. Z łatwością obezwładnisz jednego bądź grupę napastników, ale i również agresywne zwierzęta.

  • Producent: Walther
  • Kod producenta: 2.1904-CBT
  • Marka: Combat
  • Pojemność [ml]: 40
  • Moc [SHU]: 2000000
  • Rodzaj strumienia: Stożkowy
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 19,99 zł Regular Price 35,00 zł
DostępnyDostępny
001007711
Gaz pieprzowy

Gaz pieprzowy Walther Combat stożek 40 ml

Prezentujemy nasz własny gaz pieprzowy Combat stożek o pojemności 40 ml zaprojektowany i wyprodukowany we współpracy z cenioną marką Walther. Niemiecka jakość sprawia, że jest to obecnie jeden z najsilniej działających gazów, jakie można nabyć na rynku bez zezwolenia. Wykorzystanie substancji drażniącej o dużym stężeniu i ostrości spowoduje, że błyskawicznie obezwładnisz napastnika, nawet będącego pod wpływem alkoholu lub środków psychoaktywnych. Dedykowany nie tylko dla policjantów, wojska czy innych służb mundurowych, ale i przede wszystkim dla osób cywilnych, które pragną mieć mocne, a zarazem niezwykle skuteczne narzędzie do samoobrony.

Sprawdź, jak Gaz pieprzowy Walther Combat wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
moc

Duża moc gazu Walther Combat

Cechą charakterystyczną prezentowanego gazu, jest substancja zawierająca 10% środka drażniącego o ostrości sięgającej 2 miliona SHU. Tak ostra mieszanka powoduje, że trafiony przez nas napastnik doświadcza bardzo silnego, piekącego bólu oraz wywołuje u niego częściowe zaślepienie trwające nawet do 30 minut. Pozwoli Ci to bezpiecznie oddalić się z miejsca ataku i powiadomić odpowiednie służby o zaistniałym incydencie.

łatwa obsługa

Rozpylanie w formie stożkowej chmury

Skuteczne działanie to nie tylko silny środek drażniący, ale i również forma, w jakiej jest on rozpylany. Gaz pieprzowy Walther Combat stożek 40 ml wyrzuca chmurę w postaci stożka, dzięki czemu łatwiej możesz trafić szybko poruszającego się agresora lub nawet całą grupę. Co więcej, jej maksymalny zasięg wynosi aż 4 metry. Sprawia to, że będziesz mógł udaremnić atak z bezpiecznej odległości. Doskonale sprawdzi się przede wszystkim na otwartej przestrzeni.

Mężczyzna atakujący kobietę w celach rabunkowych zasłaniający się przed gazem pieprzowym

Wytrzymałość

Skuteczna ochrona przed agresywnymi zwierzętami

Niewątpliwą zaletą, o której należy wspomnieć, jest także skuteczne działanie gazu na agresywne zwierzęta. Substancja osiadająca na sierści zwierzęcia wywołuje u niego ból i dezorientację, dzięki czemu możemy szybko się od niego oddalić. Warto też wspomnieć, że substancja drażniąca mimo dużej ostrości jest w pełni bezpieczna, dzięki czemu nie musisz obawiać się, że po użyciu gazu zwierzęciu stanie się poważniejsza krzywda.

Agresywny pies pokazujący swoje zęby

Smukłość

Kompaktowy rozmiar gazu Walther Combat stożek 40 ml

Gaz pieprzowy Walther Combat stożek 40 ml posiada niską wagę i kompaktowy rozmiar. Dzięki temu możesz go spokojnie zabrać ze sobą na spacer do parku czy też trzymać w schowku samochodowym. Doskonale sprawdzi się także do obrony domu lub mieszkania w chwili niespodziewanego ataku agresora.

Złodziej zakradający się z łomem w celu obrabowania domu

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący zalety i najdrobniejsze szczegóły gazu pieprzowego Walther Combat stożek 40 ml. Dowiedz się więcej i poznaj najważniejsze cechy, oglądając poniższy materiał wideo.

play klip

Wysoka skuteczność gazu

Zobacz film ukazujący drugą część test gazu pieprzowego. Dowiedz się więcej i poznaj najważniejsze cechy, oglądając poniższy materiał wideo.

Specyfikacja

Więcej informacji
ProducentWalther
Kod producenta2.1904-CBT
MarkaCombat
Pojemność [ml]40
Moc [SHU]2000000
Rodzaj strumieniaStożkowy
Zasięg maksymalny [m]4
Rodzaj substancjiSpray
Substancja drażniąca10% OC
BarwnikNie
EAN6090010077110
Gwarancja24 miesiące