Ochronnik słuchu 3M PELTOR ProTac Shooter

3M
MT13H223A
001008173

Ochronniki słuchu 3M Peltor ProTac Shooter to solidne i sprawdzone słuchawki, które doskonale ochronią Twój słuch przed działaniem szkodliwego impulsywnego hałasu. Znajdą one zastosowanie jednakowo podczas rutynowych ćwiczeń na strzelnicy, jak i w myślistwie.

  • Kolor: Czarno - zielony
  • Dodatkowe informacje: Możliwość podłączenia urządzenia zewnętrznego np. Telefonu, Czas pracy około 100 h, Zasilane dwiema bateriami AA, Możliwość regulacji dźwięków otoczenia
  • EAN: 0405459612314
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: MT13H223A
  • Marka: 3M
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 419,99 zł Regular Price 459,99 zł
DostępnyDostępny
001008173
nowość

Ochronnik słuchu 3M PELTOR ProTac Shooter

ProTac Shooter to solidne i sprawdzone słuchawki od cenionej marki Peltor. Znakomicie ochronią Twój słuch przed działaniem szkodliwego hałasu, zapobiegając jego uszkodzeniu. Gwarantują one tłumienie na poziomie wynoszącym 32 dB. W momencie pojawienia się impulsywnego dźwięku, jak np. w trakcie wystrzelenia z broni, wbudowane mikrofony przechwytują dźwięk i znacznie redukują jego natężenie. Dodatkowo wejście audio 3,5 mm sprawi, że będziesz mógł podłączyć zewnętrzne urządzenie jak np. smartfon lub też radio. Znajdą one swoje zastosowanie przede wszystkim na strzelnicy, jak i w myślistwie.

Ochronnik słuchu 3M PELTOR ProTac Shooter rzut z boku

Regulacja

Możliwość regulowania dźwięku w pięciu poziomach

Dzięki specjalnym przyciskom na jednej z czasz tłumiących możesz z łatwością włączyć, jak i wyłączyć słuchawki, a także dostosować głośność do Twoich indywidualnych potrzeb. Pozwoli Ci to np. wzmocnić słabo słyszalne dźwięki z otoczenia i umożliwi swobodną komunikację z otaczającymi Cię przyjaciółmi. Warto też zaznaczyć, że konstrukcja słuchawek, doskonale chroni wewnętrzną elektronikę przed szkodliwym działaniem wilgoci.

Mężczyzna strzelający z pistoletu na strzelnicy w ochronnikach słuchu

Zasilanie

Zasilanie słuchawek 3M Peltor ProTac Shooter

Nauszniki ochronne 3M Peltor ProTac Shooter do prawidłowego działania wykorzystują dwie baterie typu AA, które znajdują się w zestawie. Czas działania na jednym zestawie wynosi aż do 100 godzin. Dodatkowo w celu zaoszczędzenia energii, ochronniki po upływie 4 godzin bezczynnego działania wyłączają samoczynnie całą elektronikę. Należy też zaznaczyć, że jeśli poziom naładowania będzie już zbyt niski, użytkownik zostanie poinformowany o tym specjalnym komunikatem głosowym.

Ochronniki Słuchu Peltor ProTac Shooter rzut z przodu

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący zalety i najdrobniejsze szczegóły różnych form ochrony słuchu. Dowiedz się więcej i poznaj najważniejsze cechy, oglądając poniższy materiał wideo.

Specyfikacja

Więcej informacji
KolorCzarno - zielony
Dodatkowe informacjeMożliwość podłączenia urządzenia zewnętrznego np. Telefonu, Czas pracy około 100 h, Zasilane dwiema bateriami AA, Możliwość regulacji dźwięków otoczenia
EAN0405459612314
Gwarancja24 miesiące
Kod producentaMT13H223A
Marka3M
ProducentPeltor
Waga [g]355
Wyciszenie32 dB

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Ochronnik słuchu 3M PELTOR ProTac Shooter
Polecane produkty: