MultiTool Roxon S7

ROXS7
001008644

Mały, niepozorny przyjaciel każdego, kto lubi być przygotowany na różne często niespodziewane momenty. Karta survivalowa, która zmieści się nawet w portfelu, może okazać się pomocna w niejednej codziennej sytuacji.

  • Długość [mm]: 61
  • Funkcje: Śrubokręt plaski, Śrubokręt krzyżakowy, Klucz do szprych, Klucz płasko-oczkowy sześciokątny, Otwieracz do butelek, Otwieracz do puszek, Przecinak do lin, Otwór na brelok, Wypychacz do haczyków
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Ilość narzędzi: 9
  • Klips do noszenia: Nie
  • Kod producenta: ROXS7
Przewiń do pełnej specyfikacji
24,99 zł
Produkt dostępny
001008644
noze

MultiTool Roxon S7

Multitool w formie karty z dziewięcioma przydatnymi funkcjami. Wykonanie ze stali nierdzewnej 3Cr13 gwarantuje wysoką odporność na korozję, a dzięki niewielkim wymiarom można bez trudu przenosić go np. w portfelu i mieć go w razie potrzeby zawsze pod ręką. W skład jego narzędzi wchodzi m.in. śrubokręt płaski i krzyżakowy, klucz do szprych, klucz płasko-oczkowy sześciokątny, czy otwieracze do puszek i butelek.

MultiTool Roxon S7

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący zalety i najdrobniejsze szczegóły pomocne przy wyborze multitooli. Dowiedz się więcej i poznaj najważniejsze cechy, oglądając poniższy materiał wideo.

Specyfikacja

Więcej informacji
Długość [mm] 61
Funkcje Śrubokręt plaski, Śrubokręt krzyżakowy, Klucz do szprych, Klucz płasko-oczkowy sześciokątny, Otwieracz do butelek, Otwieracz do puszek, Przecinak do lin, Otwór na brelok, Wypychacz do haczyków
Gwarancja 24 miesiące
Ilość narzędzi 9
Klips do noszenia Nie
Kod producenta ROXS7
Kolor Czarny
Kombinerki Nie
Końcówki śrubokrętów Niewymienne
Marka Roxon
Nożyczki Nie
Ostrze Nie
Otwieracz do kapsli Tak
Otwieracz do puszek Tak
Pilnik Nie
Piła Nie
Producent Roxon
Rodzaj głowni Stała
Rodzaj ostrza Gładkie (plain)
Rodzaj stali 3CR13

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:MultiTool Roxon S7