Rękawice Mechanix Wear The Original Multicam

MG78_M
001008661k

Doskonale wykonane rękawice taktyczne, przeznaczone do używania w trudnych warunkach z myślą służbach mundurowych. Dzięki zastosowaniu wielu warstw materiału oraz odpowiedniej ochronie dłoni przez zranieniem mogą być również używane przez graczy ASG, rekonstruktorów czy każdego, kto potrzebuje wysokiego poziomu komfortu oraz ochrony.

Już od 89,99 zł
Brak w magazynie
001008661k

Rękawice Mechanix Wear The Original Multicam

Rękawice Mechanix Wear The Original Multicam zostały stworzone z wykorzystaniem syntetycznej skóry, dzięki czemu nie niszczą się na tak szybko na skutek naturalnego procesu zużycia oraz zapewniają lekkość i wentylację dla dłoni. Za sprawą bezszwowej konstrukcji doskonale przylegają one do ciała i nie podrażniają skóry. Rękawice te są szczególnie polecane policyjnym oddziałom specjalnym, wojskowym oraz eksploratorom.

Rękawice Mechanix Wear The Original Multicam M

Mocna powłoka na spodzie rękawicy

Model ten dodatkowo rękawice wyposażono w dwa usprawnienia w postaci wzmocnień w obszarze palca wskazującego oraz kciuka. Dzięki nim rękawice są mniej podatne na przetarcia i pozwalają na lepsze wyczucie spustu podczas strzelania z broni ostrej czy pneumatycznej. Co więcej, specjalnie ukształtowane poduszki u spodu zapobiegają powstawaniu odcisków. Sprawia to, że omawiane rękawice to doskonały i sprawdzony wybór dla wszystkich pracowników służb mundurowych, jak i entuzjastów strzelectwa.

Rękawice Mechanix Wear The Original Multicam spod

Zapięcie na klasyczny rzep rękawic Mechanix Wear The Original Multicam

Rękawice Mechanix The Original Multicam są zapinane na typowy rzep zainstalowany w górnej części mankietu. Pozwala on na szybkie zakładanie oraz zdejmowanie rękawic bez obaw o ich uszkodzenie. Dodatkowo rzep wzmocniono specjalną naszywką absorbującą uderzenia oraz zwiększającą wytrzymałość na rozciąganie. 

Rękawice Mechanix Wear The Original Multicam zapiecie

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Rękawice Mechanix Wear The Original Multicam