Rękawice Mechanix Wear Specialty Vent Covert

MSV55_M
001008673k

Doskonale wykonane, lekkie i kompaktowe rękawice taktyczne przeznaczone do używanie w ciężkich warunkach. Idealnie sprawdzą się jako kluczowy element wyposażenia oddziałów specjalnych, służb mundurowych, eksploratorów czy graczy ASG.

  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Marka: Mechanix
  • Materiał wykonania: Skóra syntetyczna
  • Producent: Mechanix
Przewiń do pełnej specyfikacji
Już od 89,99 zł
Brak w magazynie
001008673k

Rękawice Mechanix Wear Specialty Vent Covert

Wygodne rękawice zaprojektowane specjalnie przez cenioną markę Mechanix Wear. Model Speciality Vent Covert w czarnym kolorze zostały stworzone z myślą o lekkiej formie ochrony dłoni w trakcie niesprzyjających warunków atmosferycznych jak wiatr czy niska lub wysoka temperatura. Dzięki temu znakomicie sprawdzą się w roli uniwersalnych rękawic dla służb mundurowych, eksploratorów, poszukiwaczy, rekonstruktorów czy graczy ASG. 

Rękawice Mechanix Wear Specialty Vent Covert

Perforowany spód materiału

W modelu Speciality Vent Covert zastosowano nowatorski system wentylacji opierający się na wszyciu od sporu rękawicy  perforowanej tkaniny wraz ze specjalną siateczką na zewnątrz. system ten bardzo szybko odprowadza nadmiar wilgoci wraz z potem na zewnątrz, zapewniając komfort i przeciwdziałając powstawaniu odparzeń. Zagięcia na stawach pozwalają na swobodną manipulację dowolnymi przedmiotami. 

Rękawice Mechanix Wear Specialty Vent Covert spód

Wygodne zapinanie na rzep rękawic Mechanix Speciality Vent 

Rękawice Mechanix Specialty Vent zostały wyposażone w klasyczne zapinanie w postaci paska oraz rzepu na wierzchniej stronie dłoni. Pozwala on na szybkie założenie i zsunięcie rękawic w dowolnej chwili. Dodatkowo materiał na spodzie dłoni pozwala na swobodne obsługiwanie większości urządzeń elektronicznych z dotykowym ekranem. 

Rękawice Mechanix Wear Specialty Vent Covert zapięcie

Specyfikacja

Więcej informacji
Gwarancja24 miesiące
MarkaMechanix
Materiał wykonaniaSkóra syntetyczna
ProducentMechanix

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Rękawice Mechanix Wear Specialty Vent Covert