Rękawice Mechanix Wear Specialty 05 High Dexterity Covert

MSD55_M
001008675k

Znakomicie wykonane rękawice taktyczne, przeznaczone do używania w trudnych warunkach z myślą o oddziałach specjalnych. Dzięki zastosowaniu wielu warstw materiału oraz odpowiedniej ochronie dłoni przez zranieniem mogą być również używane przez graczy ASG, rekonstruktorów czy każdego, kto potrzebuje wysokiego poziomu komfortu oraz ochrony.

  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Marka: Mechanix
  • Materiał wykonania: Skóra syntetyczna
  • Producent: Mechanix
Przewiń do pełnej specyfikacji
Brak w magazynie
001008675k

Rękawice Mechanix Wear Specialty 0.5 High Dexterity Covert

Model Mechanix Wear Specialty 0.5 to specjalny rodzaj rękawic taktycznych wykonanych z połączenia syntetycznej skóry zamszowej oraz szybkoschnącej tkaniny TrekDry. Dzięki temu zapewniają one odpowiednią przewiewność i komfort  oraz zapewniają wygodę. Dzięki przyleganiu do ciała pozwalają na precyzyjne operowanie nawet małymi przedmiotami. Model ten z pewnością przyda się wszystkim pracownikom służb mundurowych oraz entuzjastom strzelectwa jednakowo amatorskiego, jak i profesjonalnego.

Rękawice Mechanix Wear Specialty 0.5 High Dexterity Covert

Precyzyjne wyczucie nacisku na spust

Rękawice Mechanix Wear Specialty 0.5 wyposażono w nacięcia materiału na palcu wskazującym i środkowym, które zapewniają odpowiednie wyczucie języka spustowego broni w trakcie oddawania strzału. Jest to cecha rzadko spotykana wśród rękawic taktycznych i pozwala na bardzo dużą precyzję działania w każdych warunkach.

Rękawice Mechanix Wear Specialty 0.5 High Dexterity Covert

Klasyczne zapinanie na rzep rękawic Mechanix Wear Specialty 0.5 High Dexterity Covert

Rękawice Mechanix Wear Specialty 0.5 Hight Dexterity to typ rękawiczek o klasycznym i sprawdzonym sposobie ich zapinania opartym o pas z rzepem. Jest on umiejscowiony na mankiecie rękawicy, dzięki czemu jest łatwo dostępny. Dodatkowo w celu zwiększenia jego powierzchni oraz wytrzymałości, naszyto na niego wąski pas gumy przeciwpoślizgowej. 

Rękawice Mechanix Wear Specialty 0.5 High Dexterity Covert

Specyfikacja

Więcej informacji
Gwarancja24 miesiące
MarkaMechanix
Materiał wykonaniaSkóra syntetyczna
ProducentMechanix

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Rękawice Mechanix Wear Specialty 05 High Dexterity Covert