Rękawice Mechanix Wear M-Pact Woodland

001008678k

Doskonałe rękawice taktyczne skonstruowane z myślą o intensywnej walce i trudnych warunkach polowych. Wiele warstw materiału oraz gumowe osłony na knykcie zapewniają wysoki poziom zabezpieczenia. Z kolei miękkie wnętrze zapewnia wysoki komfort w trakcie użytkowania.

  • Kolor: Woodland
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Marka: Mechanix
  • Producent: Mechanix
Przewiń do pełnej specyfikacji
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001008678k

Rękawice Mechanix Wear M-Pact Woodland 

Znakomite rękawice taktyczne produkcji znanej marki Mechanix. Model M-Pact został zaprojektowany z myślą o najlepszym zabezpieczeniu dłoni użytkownika przed wszelkimi kontuzjami, urazami czy też wiatrem, dbając o to, aby pozwalały one zachować pełne zdolności manualne. Dzięki temu idealnie nada się jako rękawica to szybkich działań taktycznych gdzie wymagana jest zręczność, lekkość i odpowiednia ochrona. 

Rękawice Mechanix Wear M-Pact Woodland

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący zalety i najdrobniejsze szczegóły różnych modeli rękawic marki Mechanix Wear. Dowiedz się więcej i poznaj ich najważniejsze cechy, oglądając poniższy materiał wideo.

Bezpieczeństwo dzięki systemowi M-Pact

W rękawicach Mechanix Wear M-Pact szczególnie wrażliwe na urazy miejsca jak knykcie czy koniuszki palców zabezpieczono gumą teksturowaną TPR absorbująca uderzenia. Ma to znaczenie przy pracy z bronią palną w ciasnych budynkach. Dodatkowo wbudowany system Impact Guard pozwala na precyzyjne wyczucie oporu stawianego przez spust broni. Panele wewnątrz dłoni zostały wykonane z materiału XRD redukującego wibracje w trakcie oddawania strzału. 

Rękawice Mechanix Wear M-Pact Woodland absorbery

Antypoślizgowa tekstura i pewny chwyt 

W rękawicach Mechanix Wear M-Pact Woodland zastosowano antypoślizgową teksturę na spodniej stronie. Służy ona zapobiegnięciu wysunięcia się przedmiotów z mokrej bądź zatłuszczonej dłoni oraz zwiększa przyczepność do elementów broni. Ten model rękawic jest szczególnie popularny wśród służb mundurowych, eksploratorów czy też graczy ASG.

Rękawice Mechanix Wear M-Pact Woodland spod

kompaktowy rozmiar

Wybierz rozmiar najlepszy dla siebie

Dobierz z łatwością swój rozmiar rękawic. Poniższa tabela pomoże Ci zidentyfikować Twój rozmiar dłoni. Wystarczy, że zmierzysz je w podany na grafice sposób i porównasz wyniki do danych zawartych w tabelce. Właściwe dopasowanie zapewni Ci odpowiednią wygodę w trakcie ich użytkowania.

Zestaw serwisowy Umarex do HDP 50

Specyfikacja

Więcej informacji
KolorWoodland
Gwarancja24 miesiące
MarkaMechanix
ProducentMechanix

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Rękawice Mechanix Wear M-Pact Woodland