Rękawice Mechanix Wear FastFit Covert L

FFTAB-55_L
001008763

Specjalistyczne rękawice taktyczne od marki Mechanix. Skonstruowane z przeznaczeniem do użycia w trudnych warunkach, gdzie wymagana jest odpowiednia ochrona dłoni oraz dobra przyczepność. Model ten sprawdzi się wśród graczy ASG, służby mundurowych, agentów ochrony oraz fanów bushcraftu i survivalu.

  • Marka: Mechanix
  • Kolor: Czarny
  • Dodatkowe informacje: Materiał TekDry zapewniający suchość dłoni, wzmocnienia na kciuku i palcu wskazującym, usztywnione koniuszki palców, możliwość obsługi ekranów dotykowych, uchwyt do zawieszenia, możliwość prania w temperaturze 30 stopni.
  • EAN: 781513638620
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Rozmiar: L
Przewiń do pełnej specyfikacji
65,00 zł
Produkt dostępny
001008763

Rękawice Mechanix Wear FastFit Czarne L 

Rękawice taktyczne marki Mechanix model Wear FastFit Czarne. Zostały zaprojektowane jako lekkie i wygodne rękawice uniwersalne, przeznaczone do codziennego użytku, w stuacji gdy wymagana jest odpowiednia ochrona dłoni. Od wewnętrznej strony model ten wykonano z syntetycznej skóry do maksymalnej grubości 0,6 mm co zwiększyło precyzję podczas manipulacji różnymi obiektami. Natomiast warstwa zewnętrzna to elastyczny materiał TekDry doskonale dopasowujący się do dłoni oraz zapewniający dużą wentylację. Dzięki szerokiemu mankietowi rękawice można w bardzo łatwy sposób ściągnąć oraz szybko ponownie założyć. Dodatkowo model Wear FastFit pozwala na obsługiwanie urządzeń wyposażonych w ekran dotykowy. 

Rękawice Mechanix Wear FastFit czarne

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Mechanix
Kolor Czarny
Dodatkowe informacje Materiał TekDry zapewniający suchość dłoni, wzmocnienia na kciuku i palcu wskazującym, usztywnione koniuszki palców, możliwość obsługi ekranów dotykowych, uchwyt do zawieszenia, możliwość prania w temperaturze 30 stopni.
EAN 781513638620
Gwarancja 24 miesiące
Kod producenta FFTAB-55_L
Producent Mechanix
Rozmiar L

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Rękawice Mechanix Wear FastFit Covert L
AGE VERIFICATION
You must be older than 18 years old to enter this page.