Rękawice Mechanix Wear Durahide M-Pact Framer Tan

001009190k

Rękawice amerykańskiej marki Mechanix dedykowane do używania przy precyzyjnych pracach stolarskich. Chronią najważniejsze narzędzie w czasie trudnej pracy fizycznej - nasze dłonie. Model Durahide M-Pact jest wytrzymały, łatwy w użyciu i konserwacji. Z pewnością jest to zakup na lata.

  • Producent: Mechanix
  • Marka: Mechanix
  • Materiał wykonania: Skóra naturalna
  • Kolor: Tan
  • Informacje dodatkowe: Oddychający materiał TrekDry, Regulowane zapięcia w nadgarstku z termoplastycznej gumy (TPR), Spełnia normę EN388 - 4111XP, Wyściółka dłoni D3O pochłania i rozprasza energię uderzenia w dłoń
  • Gwarancja: 24 miesiące
Przewiń do pełnej specyfikacji
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001009190k

Rękawice Mechanix Wear Durahide M-Pact Framer Tan

Mechanix M-Pact Framer Tan, to wszechstronne i niezwykle wytrzymałe rękawice stworzone do precyzyjnych prac. Ich wewnętrzną część wykonano z solidnej skóry DuraHide właściwie zabezpieczającej dłonie w trakcie pracy oraz dającej pewny chwyt.  Ich górną część wykonano z oddychającego materiału TrekDry, który zapewnia dobrą wentylację skórze dłoni. Prezentowany model jest konstrukcją częściowo bezpalczastą, w celu dostarczenia swojemu użytkownikowi więcej precyzji podczas mierzenia, czy przycinania różnych materiałów. Mankiet rękawic zapinany jest na rzep velcro.
Rękawice Mechanix Wear Durahide M-Pact Framer Tan wnętrze

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący zalety i najdrobniejsze szczegóły różnych modeli rękawic marki Mechanix Wear. Dowiedz się więcej i poznaj ich najważniejsze cechy, oglądając poniższy materiał wideo.

wytrzymałość

Bezpieczeństwo z rękawicami Mechanix

Największą zaletą każdych rękawic marki Mechanix są wyjątkowe właściwości ochronne i nie inaczej jest w przypadku tego modelu. Na zewnętrznej warstwie rękawic znajdziemy panele wykonane z gumy termoplastycznej (TPR), która bardzo dobrze chroni przed uderzeniami i otarciami, które mogą się przydarzyć w trakcie pracy. Panele składają się z dwóch osobnych segmentów i pozwalają na swobodne zginanie palców, tym samym nie utrudniają wykonywania zadania. Rękawice Mechanix Wear Durahide M-Pact Framer Tan wierzch

łatwa obsługa

Wygodna praca w rękawicach Mechanix Wear M-Pact Framer Tan

Mechanix Wear M-Pact dzięki swoim unikalnym sprawdzą się przy wykonywaniu wielu zadań. Model Framer szczególnie można polecić stolarzom, osobom pracującym przy wykańczaniu wnętrz, czy innym zawodom, gdzie precyzja i zachowanie maksymalnej zręczności dłoni jest bardzo ważne. Rękawice sprawdzą się również u fanów rozgrywek ASG, czy paintball.

Rękawice Mechanix Wear Durahide M-Pact Framer Tan bok

kompaktowy rozmiar

Wybierz rozmiar najlepszy dla siebie

Dobierz z łatwością swój rozmiar rękawic. Poniższa tabela pomoże Ci zidentyfikować Twój rozmiar dłoni. Wystarczy, że zmierzysz je w podany na grafice sposób i porównasz wyniki do danych zawartych w tabelce. Właściwe dopasowanie zapewni Ci odpowiednią wygodę w trakcie ich użytkowania.

Zestaw serwisowy Umarex do HDP 50

Specyfikacja

Więcej informacji
ProducentMechanix
MarkaMechanix
Materiał wykonaniaSkóra naturalna
KolorTan
Informacje dodatkoweOddychający materiał TrekDry, Regulowane zapięcia w nadgarstku z termoplastycznej gumy (TPR), Spełnia normę EN388 - 4111XP, Wyściółka dłoni D3O pochłania i rozprasza energię uderzenia w dłoń
Gwarancja24 miesiące