Rękawice Mechanix Wear Original Blue

001009281k

Specjalistyczne rękawice taktyczne od marki Mechanix. Ze względu na swoją budowę oraz przewiewność polecane są szczególnie płetwonurkom, jednostkom specjalnym oraz do użycia w strzelectwie sportowym.

  • Producent: Mechanix
  • Marka: Mechanix
  • Materiał wykonania: Skóra syntetyczna
  • Kolor: Niebieski
  • Informacje dodatkowe: Oddychający materiał TrekDry, Regulowane zapięcia w nadgarstku z termoplastycznej gumy (TPR), Anatomiczna dwuczęściowa konstrukcja, Spełnia normę EN388 - 2121X
Przewiń do pełnej specyfikacji
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001009281k

Rękawice Mechanix Wear The Original Blue

Rękawice Mechanix Wear The Original Blue zostały stworzone z wykorzystaniem syntetycznej skóry, dzięki czemu nie niszczą się na tak szybko na skutek naturalnego procesu zużycia oraz zapewniają lekkość i wentylację dla dłoni. Za sprawą bezszwowej konstrukcji doskonale przylegają one do ciała i nie podrażniają skóry. Rękawice te są szczególnie polecane policyjnym oddziałom specjalnym, wojskowym oraz eksploratorom.

Rękawice Mechanix Wear The Original Blue

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący zalety i najdrobniejsze szczegóły różnych modeli rękawic marki Mechanix Wear. Dowiedz się więcej i poznaj ich najważniejsze cechy, oglądając poniższy materiał wideo.

Mocna powłoka na spodzie rękawicy

Model ten dodatkowo rękawice wyposażono w dwa usprawnienia w postaci wzmocnień w obszarze palca wskazującego oraz kciuka. Dzięki nim rękawice są mniej podatne na przetarcia i pozwalają na lepsze wyczucie spustu podczas strzelania z broni ostrej czy pneumatycznej. Co więcej, specjalnie ukształtowane poduszki u spodu zapobiegają powstawaniu odcisków. Sprawia to, że omawiane rękawice to doskonały i sprawdzony wybór dla wszystkich pracowników służb mundurowych, jak i entuzjastów strzelectwa.

Rękawice Mechanix Wear The Original Blue wnętrze

Zapięcie na klasyczny rzep rękawic Mechanix Wear The Original Blue

Rękawice Mechanix The Original Blue są zapinane na typowy rzep zainstalowany w górnej części mankietu. Pozwala on na szybkie zakładanie oraz zdejmowanie rękawic bez obaw o ich uszkodzenie. Dodatkowo rzep wzmocniono specjalną naszywką absorbującą uderzenia oraz zwiększającą wytrzymałość na rozciąganie. 

Człowiek w czasie strzelania

kompaktowy rozmiar

Wybierz rozmiar najlepszy dla siebie

Dobierz z łatwością swój rozmiar rękawic. Poniższa tabela pomoże Ci zidentyfikować Twój rozmiar dłoni. Wystarczy, że zmierzysz je w podany na grafice sposób i porównasz wyniki do danych zawartych w tabelce. Właściwe dopasowanie zapewni Ci odpowiednią wygodę w trakcie ich użytkowania.

Tabela rozmiarów rękawic

Specyfikacja

Więcej informacji
ProducentMechanix
MarkaMechanix
Materiał wykonaniaSkóra syntetyczna
KolorNiebieski
Informacje dodatkoweOddychający materiał TrekDry, Regulowane zapięcia w nadgarstku z termoplastycznej gumy (TPR), Anatomiczna dwuczęściowa konstrukcja, Spełnia normę EN388 - 2121X