Rękawice Mechanix Wear Cold Weather Winter Fleece Grey

CWWF-08-009
001009318k

Ciepłe zimowe rękawice taktyczne od marki Mechanix. Zapewniają ochronę dłoni przed zimnem, wiatrem, wilgocią czy cieczami oleistymi, a to dzięki zgodności z normą EN388 - 0221X. Co więcej, ich konstrukcja nie przeszkadza w obsłudze ekranów dotykowych różnych urządzeń.

  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kolor: Szary
  • Marka: Mechanix
  • Materiał wykonania: Skóra syntetyczna
  • Producent: Mechanix
Przewiń do pełnej specyfikacji
Już od 79,99 zł
Brak w magazynie
001009318k

Rękawice Mechanix Cold Weather Winter Fleece Grey

Ciepłe i bardzo wygodne rękawice zimowe od marki Mechanix. Sprawdzą się jednakowo podczas pracy w niskich temperaturach otoczenia jak i podczas zimowych wypraw plenerowych. Dzięki izolacji C40 3M Thinsulate zatrzymują one ciepło wewnątrz rękawicy, zabezpieczając tym samym przed wychłodzeniem. Dzięki nim będziesz miał pewność, że zachowasz odpowiedni komfort termiczny swoich dłoni w każdych warunkach.

Rękawice Mechanix Cold Weather Winter Fleece Grey zewnętrzna strona

Ochrona przed obrażeniami dłoni

Co więcej, model Cold Weather Winter Fleece poza zapewnieniem odpowiedniego komfortu termicznego, również chroni dłoń przed uderzeniem i zranieniem, a także zapobiega przekłuciu materiału. Ma to znaczenie gdy operujesz w terenie o dużej ilości wystających i ostrych elementów jak złamane gałęzie, ostre krawędzie czy metalowe pręty lub gwoździe.

Rękawice Mechanix Cold Weather Winter Fleece Grey wewnętrzna strona

Specjalna powłoka na rękawicach Mechanix Cold Weather Winter Fleece Grey

Rękawice Mechanix Cold Weather Winter Fleece wyposażono również w specjalną teksturę na powierzchni dłoni, która działa przeciwpoślizgowo - nawet w kontakcie ze smarem czy olejem. Mankiet z polaru zapewnia dodatkowe zabezpieczenia przed chłodem. Przy pomocy rękawic można obsługiwać panele dotykowe urządzeń elektronicznych. Odzież można prać w pralce automatycznej. 

Rękawice Mechanix Cold Weather Winter Fleece Grey widok od boku

Specyfikacja

Więcej informacji
Gwarancja24 miesiące
KolorSzary
MarkaMechanix
Materiał wykonaniaSkóra syntetyczna
ProducentMechanix

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Rękawice Mechanix Wear Cold Weather Winter Fleece Grey