Rękawice Mechanix Wear Cold Weather Wind Resistant

001009321k

Zaawansowane rękawice taktyczne do zastosowań w warunkach zimowych. Dzięki podszewce z polaru oraz elastycznemu materiałowi zapewniają one wysoki komfort cieplny, oraz dużą mobilność dłoni. Można w nich również obsługiwać ekrany dotykowe.

  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kolor: Czarno - szary
  • Marka: Mechanix
  • Producent: Mechanix
Przewiń do pełnej specyfikacji
Już od 69,99 zł
Brak w magazynie
001009321k

Rękawice Mechanix Wear Cold Weather Wind Resistant

Przedstawiamy specjalistyczny rodzaj rękawic służących do ochrony dłoni przed niskimi temperaturami i mroźnym wiatrem. Rękawice te zostały zaprojektowane przez markę Mechanix, będącego jednym czołowych producentów oporządzenia taktycznego. Model Wear Cold Weather Wind Resistant został wyposażony w lekką membranę połączoną z tkaniną izolującą C40 3M. Zapewnia ona jeden z najwyższych komfortów termicznych wśród rękawic. Dzięki temu są to jedne z najlepszych rękawic zimowych wykonanych przez markę Mechanix.  

Rękawice Mechanix Wear Cold Weather Wind Resistant

Odpowiednia wentylacja 

Rękawice Mechanix Wear Cold Weather cechują się doskonałym zatrzymywanie ciepła i odpowiedniem odprowadzaniem wilgoci z wnętrza rękawicy. Dodatkowo konstrukcja została wzmocniona splotem RipStop, dzięki czemu zmniejszyła się ich podatność na rozdarcia. Ma to duże znaczenie gdy będziesz chciał w nich wygodnie obsługiwać elementy o ostrych krawędziach.

Rękawice Mechanix Wear Cold Weather Wind Resistant bok

Możliwość obsługi paneli dotykowych w rękawicach Mechanix Wear Cold Weather Wind Resistant

Mechanix Wear Cold Weather Wind Resistant wyposażono w specjalne wszywane wstawki w palcu wskazującym oraz na kciuku - AX Double Connect. Pozwalają one na swobodne obsługiwanie dowolnych urządzeń z ekranami dotykowymi, co dodatkowo zwiększa uniwersalność i praktyczne zastosowanie rękawiczek.

Rękawice Mechanix Wear Cold Weather Wind Resistant spód

Specyfikacja

Więcej informacji
Gwarancja24 miesiące
KolorCzarno - szary
MarkaMechanix
ProducentMechanix

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Rękawice Mechanix Wear Cold Weather Wind Resistant