Ochronnik słuchu Howard Leight Impact Sport Green

1013530
001009531

Doskonałe ochronniki słuchu wyposażone w zaawansowany elektroniczny system wytłumiania dźwięków. Doskonale sprawdzą się jako element wyposażenia myśliwego, jako ochrona na strzelnicy czy w obszarach roboczych o wysokim natężeniu hałasu.

  • Producent: Howard Leight
  • Kod producenta: 1013530
  • Marka: Howard Leight
  • Wyciszenie: 24 dB
  • Regulowany pałąk: Tak
  • Materiał wykonania: Tworzywo sztuczne
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 329,99 zł Regular Price 489,00 zł
DostępnyDostępny
001009531

Ochronnik słuchu Howard Leight Impact Sport Green

Ochronnik marki Howard Leight, model Impact Sport w kolorze zielonym to profesjonalne i zaawansowane urządzenie przeznaczone do ochrony słuchu wśród strzelców sportowych, myśliwych oraz instruktorów strzelectwa. Cechuje je wysoka jakość wykonania oraz wysokie wytłumienie dźwięków towarzyszących wystrzałom. Wykonano je polimeru, pianki oraz metalowego pałąka w skórzanej otulinie. Wewnątrz ochronników znajduje się wbudowany elektroniczny system sterowania głośnością dźwięku. System ten wycisza szkodliwe dla ludzkiego słuchu dźwięki i zapewnia odpowiednią słyszalność mowy osoby znajdującej się obok. Dzięki temu znakomicie sprawdzą się w otoczeniu o dużym natężeniu hałasu, gdzie wymagana jest komunikacja pomiędzy poszczególnymi osobami.

Sprawdź, jak Ochronnik słuchu Howard Leight Impact Sport Green wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

Elektroniczny system wyciszania dźwięków

Nausznik Impact sport Green posiadają zautomatyzowany system włączania system wytłumiania, gdy dźwięk przekroczy dopuszczalne 82 dB. Wysoka fala dźwięku towarzyszy np. wystrzałom, co ma znaczenie, gdy znajdujemy się blisko stanowiska strzeleckiego. Dodatkowo dwa kierunkowo umieszczone mikrofony z funkcją stereo wzmacniają i poprawiają jakość dźwięku. Technologia AirFlow Control dodatkowo eliminuje tzw. efekt wycięcia. Regulacja głośności odbywa się poprzez niewielkie pokrętło umiejscowione w jednej czaszy. Model ten posiada również wejście AUX oraz funkcję automatycznego wyłączania po 4 godzinach bezczynności. Zasilanie odbywa się poprzez dwie baterie 1,5 V AAA dołączone do zestawu. 

Ochronnik słuchu Howard Leight Impact Sport Green

Wysoka jakość ochronnika Howard Leight Impact Sport

Ochronnik Howard Leight Impact Sport  to model cechujący najwyższa jakość wykonania. Każdy z nauszników jest wypełniony miękką pianką o dobrej wentylacji. Dzięki temu nie powodują one wrażenia ucisku jak niektóre tańsze modele i zapobiegają zapoceniu. Pałąk łączący obie muszle jest elastyczny i wyposażony w regulację szerokości, co pozwala na osobiste dostosowanie modelu do wymagań użytkownika. Dodatkowo słuchawki są tak wyprofilowane, aby nie kolidowały z kolbą broni podczas składania się do strzału.

Ochronnik słuchu Howard Leight Impact Sport Green

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący zalety i najdrobniejsze szczegóły różnych form ochrony słuchu. Dowiedz się więcej i poznaj najważniejsze cechy, oglądając poniższy materiał wideo.

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący przebieg szkolenia od podstaw ze strzelectwa dynamicznego w Grom Academy. Dowiedz się więcej i zobacz przygotowany przez nas materiał.

Specyfikacja

Więcej informacji
ProducentHoward Leight
Kod producenta1013530
MarkaHoward Leight
Wyciszenie24 dB
Regulowany pałąkTak
Materiał wykonaniaTworzywo sztuczne
KolorCzarno - zielony
Waga [g]286
Informacje dodatkoweWzmacnia dźwięki otoczeni, Kierunkowo umieszczone mikrofony stereo, Ukośnie ścięte, niskoprofilowe czasze, Technologia Air Flow Control, Wymienne nauszniki, Wejście AUX, Funkcja automatycznego wyłączenia
EAN033552015260
Gwarancja24 miesiące