Mikroskop Delta Optical Genetic Pro (B)

DO-3402
001009558

Nowoczesny i doskonały mikroskop marki Delta Optical. Znakomicie nada się do prowadzenia obserwacji przez początkujących jak i zaawansowanych. Prosta konstrukcja oraz łatwa obsługa to jego główne zalety, dzięki którym znakomicie sprawdzi się jako narzędzie poszerzające wiedzę o otaczającym nas świecie.

  • EAN: 6090010095589
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Głowica: Binokularowa
  • Klasa optyki: Achromatyczna
  • Kod producenta: DO-3402
  • Marka: Delta Optical
Przewiń do pełnej specyfikacji
1 499,00 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001009558
oko

Mikroskop Delta Optical Genetic Pro (B)

Mikroskop Delta Optical Generic Pro (B) to zaawansowany technologicznie mikroskop od firmy Delta Optical. Jest to uniwersalne urzędzenie, które można wykorzystać zarówno w celach edukacyjnych w szkołach i na uniwersytetach, jak i podczas badań próbek w laboratoriach. Nic nie stoi również na przyszkodzie by korzystali z niego pasjonaci do prowadzenia obserwacji mikroświata. Mechaniczny stolik oraz precyzyjnie regulowane śruby ruchów mikro i makro zapewniają niezbędną dokładność pracy.

Mikroskop Delta Optical Genetic Pro (B)

Świetne właściwości optyczne

W mikroskopie producent zastosował wysokiej jakości podwójne, achromatyczne obiektywy pozwalające na uzyskanie bardzo wyraźnych obrazów z powiększeniem regulowanym w zakresie od 40x do 1000x. Oglądanie niewielkich obiektów jest ułatwione dzięki szerokopolowym okularom oraz podświetleniu diody LED. Ważnym atutem omawianego modelu jest również możliwość jego rozbudowy o różnorodne akcesoria, jak kamery mikroskopowe czy adaptery fotograficzne umożliwiające fotografowanie obserwowanych próbek.

Mikroskop Delta Optical Genetic Pro (B)

Akcesoria dodatkowe dołączone do zestawu

Wraz z prezentowanym modelem Delta Optical Generic Pro (B) otrzymujesz zestaw niezbędnych akcesoriów ułatwiających przechowywanie i transport mikroskopu. W jego skład wchodzą następujące elementy: kabel zasilający, obiektywy achromatyczne 4x, 10x, 40x, 100x, okulary o powiększeniu 10x oraz olejek imersyjny. Dzięki tym wszystkim elementom bez problemu poradzisz sobie w łatwym i bezpiecznym przenoszeniu mikroskopu oraz będziesz mógł oglądać badane próbki w różnym powiększeniu. 

Mikroskop Delta Optical Genetic Pro (B) wraz z zestawem

Specyfikacja

Więcej informacji
EAN6090010095589
Gwarancja24 miesiące
GłowicaBinokularowa
Klasa optykiAchromatyczna
Kod producentaDO-3402
MarkaDelta Optical
Pole widzenia okularów18 mm
Powiększenie1000
ProducentDelta Optical
Przybliżeniex40-1000
Regulacja ostrościmikro / makro
Rewolwer obiektywowyCzteroobiektywowy
Rodzaj zasilaniaAC
Stolik mikroskopowy142 x 132 mm
Technika obserwacjiJasne pole
Źródło światłaLED

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Mikroskop Delta Optical Genetic Pro (B)