Mikroskop Delta Optical Genetic Pro (B)

Delta Optical
DO-3402
001009558

Nowoczesny i doskonały mikroskop marki Delta Optical. Znakomicie nada się do prowadzenia obserwacji przez początkujących jak i zaawansowanych. Prosta konstrukcja oraz łatwa obsługa to jego główne zalety, dzięki którym znakomicie sprawdzi się jako narzędzie poszerzające wiedzę o otaczającym nas świecie.

  • Dołączone akcesoria: filtr zielony, obiektywy achromatyczne 4x, 10x, 40x, 100x, okular 10x, olejek imersyjny, pokrowiec
  • EAN: 6090010095589
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Głowica: Binokularowa
  • Klasa optyki: Achromatyczna
  • Kod producenta: DO-3402
Przewiń do pełnej specyfikacji
1 099,00 zł
oko

Mikroskop Delta Optical Genetic Pro (B)

Mikroskop Delta Optical Generic Pro Bino to zaawansowany technologicznie mikroskop produkcji firmy Delta Optical. Urządzenie to jest na tyle uniwersalne, że bez problemu sprawdzi się podczas badań próbek w laboratoriach, jako pomoc edukacyjna w szkołach i uczelniach oraz jako narzędzie do prowadzenia obserwacji otaczającego świata przez pasjonatów. Głowna zaletą przedstawianego mikroskopu jest jego stosunek niskiej ceny do wysokiej jakości. Jego konstrukcja jest bardzo ergonomiczna i prosta i wytrzymała, dzięki czemu posłuży przez wiele lat. 

Mikroskop Delta Optical Genetic Pro (B)

Właściwości optyczne mikroskopu

W mikroskopie Delta Optical Generic Pro Bino producent zastosował wysokiej jakości achromatyczne, podwójne obiektywy pozwalające na uzyskanie bardzo wyraźnych obrazów wraz z powiększeniem w zakresie od 40 do 1000 razy. Oglądanie niewielkich obiektów jest ułatwione dzięki szerokopolowym okularom oraz podświetleniu przy pomocy diody LED. Stolik na próbki jest regulowany mechanicznie przy pomocy pokręteł mikro oraz makro zapewniających dokładność pracy. Ważnym atutem omawianego modelu jest również możliwość jego rozbudowy o różnorodne akcesoria jak kamery mikroskopowe czy adaptery fotograficzne. 

Mikroskop Delta Optical Genetic Pro (B)

Akcesoria dodatkowe do Delta Optical Generic Pro Bino

Wraz z prezentowanym modelem Delta Optical Generic Pro Bino otrzymujesz zestaw niezbędnych akcesoriów ułatwiających przechowywanie i transport mikroskopu. W jego skład wchodzą następujące elementy: kabel zasilający, obiektywy achromatyczne 4x, 10x, 40x, 100x, okulary o powiększeniu 10xoraz olejek imersyjny. Dzięki zestawieniu elementów bez problemu poradzisz sobie w łatwym i bezpiecznym przenoszeniu mikroskopu oraz będziesz mógł oglądać badane próbki z różnym powiększeniem, oraz zmienną ostrością obrazu. 

Mikroskop Delta Optical Genetic Pro (B) wraz z zestawem

Specyfikacja

Więcej informacji
Dołączone akcesoriafiltr zielony, obiektywy achromatyczne 4x, 10x, 40x, 100x, okular 10x, olejek imersyjny, pokrowiec
EAN6090010095589
Gwarancja24 miesiące
GłowicaBinokularowa
Klasa optykiAchromatyczna
Kod producentaDO-3402
MarkaDelta Optical
Pole widzenia okularów18 mm
Powiększenie1000
ProducentDelta Optical
Przybliżeniex40-1000
Regulacja ostrościmikro / makro
Rewolwer obiektywowyCzteroobiektywowy
Rodzaj zasilaniaAC
Stolik mikroskopowy142 x 132 mm
Technika obserwacjiJasne pole
Źródło światłaLED

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Mikroskop Delta Optical Genetic Pro (B)