Wiatrówka Karabinek Colt M4 Diabolo 4,5 mm

2.4981
001009877

Znakomita wiatrówka dla fanów militariów i replik. Wykonana z dbałością o szczegóły i wyposażona montaż Picantinny 22 mm jest znakomitą platformą pod różnego rodzaju modyfikacje. Oferowana wersja posiada energię wylotową śruciny ograniczoną do 7,5 J.

  • Bezpiecznik: Manualny
  • Dołączone akcesoria: Atrapa magazynka od AR-15, celownik przeziernikowy na szynie typu ,,flip-top"
  • Długość [mm]: 944
  • Długość lufy [mm]: 383
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
  • Gwarancja: 24 miesiące
Przewiń do pełnej specyfikacji
2 w 1

Karabinek Colt M4 kal. 4,5 mm Diabolo 7,5 J

Znakomita wiatrówka swym wyglądem mocno bazująca na popularnym amerykańskim karabinku Colt M4. Jest ona znakomitym rozwiązaniem dla każdego pasjonaty militariów ceniącego sobie wysoki realizm posiadanego sprzętu w połączeniu z wysoką celnością. Wiatrówka ta posiada  tak jak palny oryginał lufę metalową oraz aluminiowo - polimerowy korpus. Dodatkowo całość jest sygnowana oryginalnymi oznaczeniami producenta oraz US Army. Karabinek jest zasilany przy pomocy klasycznej sprężyny i jest konstrukcją z łamaną lufą oraz zmniejszoną energią śruciny do 7,5 J. 

Sprawdź, jak Karabinek Colt M4 Diabolo 4,5 mm 7,5 J wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 

Przyrządy celownicze i wymienny magazynek 

Wiatrówkę karabinek Colt M4 wyposażono w standardowe dla platformy AR-15 przyrządy celownicze, na które składają się nieruchoma muszka oraz regulowany w pionie i poziomie celownik przeziernikowy. Jest on mocowany na uniwersalnej szynie montażowej typu Picantinny 22 mm ciągnącej się na górnej stronie szkieletu. Warto zaznaczyć, że celownik można zdemontować i zastąpić go lunetą bądź kolimatorem. Karabinek posiada również wymienną atrapę magazynka typu STANAG. 

Przyrządy celownicze

Nastawny bezpiecznik i regulowana kolba

W celu zwiększenia bezpieczeństwa podczas każdej sesji strzeleckiej, marka Umarex dodała do wiatrówki Colt M4 możliwość zabezpieczenia jej przed przypadkowym strzałem. Odbywa się to przy pomocy skrzydełkowego bezpiecznika, który w palnym pierwowzorze pełni również funkcję selektora ognia. Jest on łatwo dostępny przez strzelca przy pomocy kciuka. Aby zwiększyć komfort wynikający z użytkowania karabinka, posiada on również rozsuwaną teleskopową kolbę z możliwością zablokowania jej w kilku pozycjach. 

wiatrowka karabinek colt m4 z prawej strony

Montaż na dodatkowe akcesoria do Karabinka Colt M4 4,5 mm 7,5 J

Jak przystało na solidną replikę, wiatrówka karabinek Colt M4 posiada system szyn montażowych Picantinny/RIS w standardzie 22 mm. Zostały one umiejscowione na górnej powierzchni szkieletu oraz na przednim łożu i nakryte specjalnymi nakładkami. Przy ich pomocy możesz w prosty i szybki sposób zamontować dowolne akcesoria zgodne ze standardem. Mogą to być mechaniczne, optyczne bądź elektroniczne przyrządy celownicze, latarki, celowniki laserowe oraz różnego rodzaju przednie chwyty. 

Żołnierz trzymający karabinek M4 z dołączonym kolimatorem

Specyfikacja

Więcej informacji
BezpiecznikManualny
Dołączone akcesoriaAtrapa magazynka od AR-15, celownik przeziernikowy na szynie typu ,,flip-top"
Długość [mm]944
Długość lufy [mm]383
Energia kinetyczna [J]Poniżej 17
Gwarancja24 miesiące
Ilość strzałów z jednostki zasilania1
Kaliber [mm]4.50
Kod producenta2.4981
MarkaColt
Materiał korpusuMetalowo - polimerowy
Na ratyTak
Pojemność magazynka [szt.]1
ProducentUmarex
PrzeładowanieManualne
Przyrządy celowniczeNieregulowana muszka, regulowany przeziernik
Prędkość początkowa [m/s]250
Rodzaj amunicjiŚrut diabolo
Rodzaj magazynkaKomora
Rodzaj napęduSprężyna
Szyna akcesoryjnaTak
Waga [g]2960
ŁożePolimerowe

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Karabinek Colt M4 Diabolo 4,5 mm