Airsoft Pistolet Glock 34 Gen4 Deluxe CO2 6 mm

2.6417
001009906

Nowoczesny pistolet spod znaku marki Glock w wersji Gen. 4. Dzięki większej pojemności magazynka i dłuższej lufie sprawdzi się znakomicie zarówno podczas rozgrywki ASG jak i treningu strzeleckiego w plenerze.

  • Bezpiecznik: Manualny oraz automatyczny
  • Długość [mm]: 213
  • EAN: 4000844647344
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Ilość strzałów z jednostki zasilania: 60
Przewiń do pełnej specyfikacji
1 299,00 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001009906
pistolet

Airsoft Pistolet Glock 34 Deluxe Gen. 4 CO2 6 mm 

Airsoft Pistolet Glock 34 Deluxe Gen. 4 CO2 6 mm to wiernie odtworzona przez markę Umarex replika palnego oryginału. Cechą charakterystyczną, która to wyróżnia omawiany model jest konstrukcja bazująca na 4 generacji Glocka, pojemny magazynek z powiększoną stopką oraz wydłużona lufa a tym samym linia celownicza. Replika posiada system Blow-Back oraz możliwość częściowego rozłożenia w celu wyczyszczenia. Szkielet repliki wykonano z trwałego polimeru a lufa oraz zamek są metalowe. W stosunku do poprzednich generacji model ten ma bardziej ergonomiczny chwyt, powiększony przycisk zatrzasku magazynka oraz możliwość wymiany nakładek na chwyt.

Sprawdź, jak Airsoft Pistolet Glock 34 Gen4 Deluxe CO2 6 mm wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 

Zasilanie oraz przyrządy celownicze

Model ten wyposażono w wydajne zasilanie gazowe pozwalające generowanie dużego ciśnienia w lufie, a w konsekwencji na dużą prędkość wylotową kulki. Odbywa się ono przy pomocy standardowych kapsuł CO2 o wadze 12 gramów, które instaluje się w magazynku. Dodatkowo pozwoliło to na zastosowanie mechanizmu odrzutu zamka Blow-Back. Odpowiada on za przeładowanie repliki i zwiększa wrażenia ze strzelania. Przyrządy celownicze w modelu Glock 34 Deluxe Gen.4  mają postać klasycznej muszki oraz szczerbinki z białymi punktami w kształcie litery U i kropki. 

Mezczyzna celujacy z glocka do celu

Pojemny magazynek 

Magazynek w ASG Glock 34 Deluxe Gen. 4 jest jego bardzo rozpoznawalnym elementem. Swoim kształtem oraz długością ma nawiązywać po popularnej broni stosowanej podczas zawodów strzeleckich. Wyposażono go w dużą, polimerową stopę z podcięciem na mały palec. Pozwoliło to również na powiększenie pojemności magazynka ze standardowych 17 kulek do aż 25. Dodatkowo stopka zwiększa wytrzymałość samego magazynka w sytuacji kiedy zostanie on zrzucony lub upuszczony na ziemię. 

Airsoft Pistolet Glock 34 Deluxe CO2 gen4 6 mm pod katem

Zabezpieczenia w pistolecie Glock 34 Gen. 4 Deluxe CO2 6 mm

Arisfot Glock 34 Deluxe Gen. 4 CO2 6 mm posiada dwa rodzaje zabezpieczeń. Pierwszym z nich jest bezpiecznik spustowy w formie języczka wkomponowanego w sam spust. Przeciwdziała on niekontrolowanemu wystrzałowi broni w sytacji gdy zostanie ona upuszczona na ziemię. Drugi bezpiecznik, tym razem nastawny znajduje się pod szyną montażową 22 mm. Blokuje on całkowicie replikę uniemożliwiając jakikolwiek wystrzał. 

Airsoft Pistolet Glock 34 Deluxe CO2 6 Gen4 mm prawa strona

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący zalety i najdrobniejsze szczegóły pistoletów zasilanych na Green Gas i CO2. Dowiedz się więcej i poznaj najważniejsze cechy, oglądając poniższy materiał wideo.

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący zalety i najdrobniejsze szczegóły pistoletów zasilanych na Green Gas i CO2. Dowiedz się więcej i poznaj najważniejsze cechy, oglądając poniższy materiał wideo.

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący zalety i najdrobniejsze szczegóły pistoletów zasilanych na Green Gas i CO2. Dowiedz się więcej i poznaj najważniejsze cechy, oglądając poniższy materiał wideo.

Specyfikacja

Więcej informacji
BezpiecznikManualny oraz automatyczny
Długość [mm]213
EAN4000844647344
Energia kinetyczna [J]Poniżej 17
Gwarancja24 miesiące
Ilość strzałów z jednostki zasilania60
Kaliber [mm]6
Kod producenta2.6417
MarkaGlock
Materiał korpusuMetalowo - polimerowy
Pojemność magazynka [szt.]25
ProducentUmarex
PrzeładowaniePółautomatyczne
Przyrządy celowniczeStałe
Prędkość początkowa [m/s]100
Rodzaj amunicjiKule BB (okrągłe)
Rodzaj magazynkaRzędowy
Rodzaj napęduCO2 12 g
Ruchomy zamek [BLOW BACK]Tak
System spustowySingle Action
Szyna akcesoryjnaTak
Tryb ogniaPojedynczy
Waga [g]695

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Airsoft Pistolet Glock 34 Gen4 Deluxe CO2 6 mm
Polecane produkty: