Airsoft Pistolet Beretta M92 A1 Tactical 6 mm Elektryczny

2.5975
001009949

Wynieś rozgrywki ASG na wyższy poziom z repliką pistoletu marki Beretta o taktycznym wyglądzie. Zapewnij sobie zaskakująco wysoką jak na pistolet siłę ognia i zdominuj pole rozgrywki.

  • Producent: Umarex
  • Kod producenta: 2.5975
  • Marka: Beretta
  • Kaliber [mm]: 6
  • Prędkość początkowa [m/s]: 70
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 365,00 zł Regular Price 799,00 zł
DostępnyDostępny
001009949
pistolet

Airsoft Pistolet Beretta M92 A1 Tactical 6 mm Elektryczny

Pistolet Beretta M92 A1 Tactical to unikatowa kopia kultowego, włoskiego pistoletu, który zyskał popularność służąc przez prawie 20 lat w armii amerykańskiej. Replika została wyprodukowana tak, aby swoim wyglądem jak najbardziej przypominać swój palny oryginał. Tak więc znajdziemy tutaj metalowy zamek, manipulatory i oznaczenia takie, jak u włoskiego producenta. W celu nadania replice taktycznego charakteru dodano atrapę tłumika, którą można montować i demontować według uznania.

Sprawdź, jak Airsoft Pistolet Beretta M92 A1 Tactical 6 mm Elektryczny wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

wytrzymałość

Wytrzymały korpus repliki oraz teksturowany chwyt

Szkielet Beretta M92 A1 Tactical wykonano z wysokiej jakości kompozytu ABS, który charakteryzuje się niską wagą jednocześnie pozostając wytrzymałym na uszkodzenia mechaniczne. Rękojeść pistoletu jest teksturowana i odpowiednio wyprofilowana, co pozwala na pewny chwyt nawet w trakcie dynamicznych rozgrywek.

Airsoft Pistolet Beretta M92 A1 Tactical 6 mm Elektryczny rzut

magazynek

Zmienny tryb ognia w Beretta M92 A1 Tactical

Pistolet zasilany jest standardowymi kulkami stosowanymi w rozgrywkach ASG w kalibrze 6 mm. Magazynek mieści 30 sztuk takiej amunicji. Replika posiada selektor trybu ognia pełniący również rolę bezpiecznika. Można za jego pomocą przełączać między ogniem pojedynczym i ciągłym dostosowując się tym samym do sytuacji panującej na polu rozgrywki. 

Airsoft Pistolet Beretta M92 A1 Tactical 6 mm Elektryczny rzut 2

łatwa obsługa

Wydajne zasilanie akumulatorowe 

Airsoft Pistolet Beretta M92 A1 Tactical jest zasilana elektrycznie za pomocą wbudowanego akumulatorka o napięciu wynoszącym 7,2 V. i pojemności 300 mAh. Pozwala to na wystrzelenie do 1000 sztuk kulek na jednym ładowaniu. Przewagą elektrycznych replik nad sprężynowymi jest to, że w replice elektrycznej proces naciągania sprężyny i kompresji powietrza odbywa się w sposób automatyczny, co zapewnia użytkownikowi dużą szybkostrzelność.

Człowiek w czasie strzelania

Specyfikacja

Więcej informacji
ProducentUmarex
Kod producenta2.5975
MarkaBeretta
Kaliber [mm]6
Prędkość początkowa [m/s]70
Energia kinetyczna [J]Poniżej 17
Rodzaj napęduElektryczny
Rodzaj amunicjiKule BB (okrągłe)
Rodzaj magazynkaRzędowy
Pojemność magazynka [szt.]30
Tryb ogniaPojedynczy/Ciągły
System spustowyDouble Action Only
BezpiecznikManualny
Przyrządy celowniczeStałe
Materiał korpusuPolimerowy
Długość [mm]345
Waga [g]665
EAN4000844569486
Gwarancja24 miesiące
Na ratyNie