Airsoft Karabinek H&K G36 C Sportline AEG 6 mm

2.5931X
001009956

Realistyczny wygląd, kompaktowa budowa i dużo dobrej zabawy. Tymi słowami można śmiało opisać prezentowaną replikę G36C, która służy do dynamicznych rozgrywek ASG. Zdominuj swoich przeciwników i ciesz się zwycięstwem osiągniętym wraz z tym karabinkiem wyprodukowanym przez firmę Umarex.

  • Bezpiecznik: Manualny
  • Długość [mm]: 720
  • Długość lufy [mm]: 275
  • EAN: 4000844502094
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
  • Gwarancja: 24 miesiące
Przewiń do pełnej specyfikacji
karabin

Airsoft Karabinek H&K G36 C Sportline AEG 6 mm

Karabinek H&K G36 C Sportline to replika spełniająca wymagania dynamicznego pola rozgrywki ASG. Jest to kopia znanego niemieckiego karabinka G36 w wersji C. Nowoczesna konstrukcja i wierne odwzorowanie wyglądu oryginału z pewnością przypadnie do gustu każdemu, kto ceni sobie repliki o realistycznym wyglądzie. Korpus karabinka wykonano z polimeru wytrzymałego na uszkodzenia mechaniczne. Jego podzespoły są kompatybilne ze standardem Tokyo Marui.

Sprawdź, jak Airsoft Karabinek H&K G36 C Sportline AEG 6 mm wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

wytrzymałość

Szyny akcesoryjne i składana kolba

Karabinek H&K G36 C Sportline posiada aż cztery szyny akcesoryjne na opcjonalne oporządzenie takie, jak kolimator, celownik laserowy, czy latarka taktyczna. Pozwoli Ci to na rozszerzenie potencjału swojej repliki i czerpania jeszcze większej frajdy z zabawy. Możliwość złożenia kolby daje przewagę podczas dynamicznych starć w ciasnych pomieszczeniach.Airsoft Karabinek H&K G36 C Sportline AEG 6 mm rzut

celownik laserowy

Tryb ognia w karabinku H&K G36 C Sportline

Prezentowany model karabinka posiada selektor ognia pozwalający na przełączanie między ogniem pojedynczym i ciągłym. Zwiększy to Twoje możliwości dostosowania się do bieżącej potrzeby w trakcie rozgrywki. Manipulatory w karabinku umieszczone są w tym samym miejscu co w oryginale, co jest niewątpliwe dodatkowym atutem tej repliki.

Airsoft Pistolet Beretta M92 A1 Tactical 6 mm Elektryczny rzut 2

łatwa obsługa

Wydajne zasilanie akumulatorowe 

H&K G36 C Sportline jest zasilana elektrycznie za pomocą akumulatorka o napięciu 8,4 V. Bateria pozwala na wystrzelenie kulki z prędkością 100 m/s. Przewaga elektrycznych replik nad sprężynowymi jest to, że w replice elektrycznej proces naciągania sprężyny i kompresji powietrza odbywa się w sposób automatyczny, co zapewnia użytkownikowi dużą szybkostrzelność.

Człowiek w czasie strzelania

Specyfikacja

Więcej informacji
BezpiecznikManualny
Długość [mm]720
Długość lufy [mm]275
EAN4000844502094
Energia kinetyczna [J]Poniżej 17
Gwarancja24 miesiące
Kaliber [mm]6
Kod producenta2.5931X
MarkaHeckler & Koch
Materiał korpusuPolimerowy
Na ratyNie
Napięcie akumulatora8,4 V
Pojemność magazynka [szt.]200
ProducentUmarex
PrzeładowanieManualne
Prędkość początkowa [m/s]100
Regulowana kolbaTak
Rodzaj amunicjiKule BB (okrągłe)
Rodzaj magazynkaHi-cap
Rodzaj napęduElektryczny
Szyna akcesoryjnaTak
Tryb ogniaPojedynczy/Ciągły
Waga [g]2850
ŁożePolimerowe

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Airsoft Karabinek H&K G36 C Sportline AEG 6 mm