Latarka czołowa Petzl Swift RL Blue

E095BA02
001010322

Latarka czołowa marki Petzl to świetny wybór dla aktywnych osób poszukujących dobrej latarki, która sprawdzi się w terenie i zda egzamin w obliczu niekorzystnych warunków atmosferycznych. Prezentowany model jest wyposażony w wyjątkowy system REACTIVE LIGHTING potrafiący dostosować siłę wiązki do bieżącej potrzeby użytkownika.

  • Producent: Petzl
  • Kod producenta: E095BA02
  • Marka: Petzl
  • Strumień światła [lm]: 900
  • Zasięg maksymalny [m]: 150
  • Źródło światła: LED
Przewiń do pełnej specyfikacji
585,00 zł
DostępnyDostępny
001010322

Latarka czołowa Petzl Swift RL Blue

Latarka czołowa Petzl Swift RL mimo niedużych rozmiarów i wagi jedynie 100 gram osiąga moc 900 lumenów. Opaska latarki dobrze przylega do głowy równocześnie nie uciskając mocno głowy, dzięki temu jest wygodna w użyciu i bardzo dobrze nadaje się do uprawiania dynamicznych, czy ekstremalnych sportów takich, jak wspinaczka, narciarstwo, bieganie. Zawiera ona także odblaskowe elementy, które pozwalają dostrzec użytkownika z dużej odległości przy ograniczonej widoczności. Latarka jest łatwa w używaniu dzięki jednemu przyciskowi umożliwiającemu dostęp do wszystkich funkcji: włączenia/wyłączenia, wyboru trybów i poziomów oświetlenia oraz blokady.

Sprawdź, jak Latarka czołowa Petzl Swift RL Blue wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

Wytrzymałość i technologia REACTIVE LIGHTING

Petzl Swift RL wyposażono w wodoodporny korpus spełniający normę IPX4. W latarce zastosowano technologię REACTIVE LIGHTING. Polega to na tym, że czujnik światła automatycznie dostosowuje jasność i kształt wiązki światła, optymalizując tym samym zużycie akumulatora i wydłużając jego żywotność. Ta jakże praktyczna funkcja jest bardzo przydatna podczas nocnych wędrówek po szlaku, czy na obozowisku, gdyż "ściąga" nam ona z głowy myśl o potrzebie regulacji wiązki. Prezentowany model jest najmocniejszym z kompaktowych dostępnych obecnie w ofercie producenta. Maksymalny zasięg świecenia latarki wynosi 150 metrów.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

Zasilanie latarki Petzl Swift RL

Petzl Swift RL jest wyposażona w akumulatorek o dużej pojemności 2350 mAh. Ładuje się go za pomocą wtyczki USB wyposażoną we wskaźnik ładowania. Czas naładowania baterii od jej pełnego rozładowania wynosi ok. 6 godzin. W najmocniejszym trybie latarka jest w stanie świecić przez 2 godziny, a w przypadku użycia trybu oszczędnego ten czas wydłuża się do aż 100.Petzl Swift RL zblżenie na obudowę

Specyfikacja

Więcej informacji
ProducentPetzl
Kod producentaE095BA02
MarkaPetzl
Strumień światła [lm]900
Zasięg maksymalny [m]150
Źródło światłaLED
Rodzaj zasilaniaAkumulator litowo-jonowy
Pojemność baterii [mAh]2350
Klasa odpornościIPX4
Czas pracy w najsłabszym trybie [h]100h
Czas pracy w najmocniejszym trybie [h]2h
Materiał korpusuTworzywo sztuczne
Waga [g]100
EAN3342540828520
Gwarancja24 miesiące