Wiatrówka Karabinek Umarex 850 M2 Target Kit 4,5 mm CO2

464.00.31-1
001010515

Znakomita wiatrówka od renomowanej marki Umarex. Stworzona specjalnie z myślą o strzelectwie sportowym oraz dla zaawansowanych strzelców. Dzięki precyzyjnemu wykonaniu, dużej celności i załączonej do zestawu lunety, jest ona jedną z najlepszych konstrukcji dostępnych na rynku.

  • Bezpiecznik: Manualny
  • Dołączone akcesoria: Luneta Walther 6 × 42 z montażem na szynę 11 mm
  • Długość [mm]: 1186
  • Długość lufy [mm]: 600
  • EAN: 4000844659866
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 1 799,00 zł Regular Price 1 999,00 zł
2 w 1

Wiatrówka Karabinek Umarex 850 M2 Target Kit 4,5 mm

Karabinek Umarex 850 M2 Target Kit w kalibrze 4,5 mm Diabolo to znakomita wiatrówka pneumatyczna w nowoczesnej oprawie wyprodukowana przez niemiecką markę Umarex. Szkielet wiatrówki, kolbę oraz chwyt wykonano z twardego, oraz bardzo odpornego na ścieranie, pęknięcia i złe warunki atmosferyczne polimeru ABS, wykorzystywanego również podczas produkcji broni palnej. Również redukcji uległa waga w stosunku do klasycznych wiatrówek o drewnianej oprawie. Przednie łoże posiada wygodny kąt nachylenia, a specjalne wycięcia i teksturowanie zapobiegają ślizganiu się wiatrówki w dłoni. Podobna faktura znajduje się na chwycie pistoletowym. Kolba posiada regulowaną, wysoką bakę policzkową oraz gumową stopkę zwiększającą komfort w trakcie strzelania. Całość jest bardzo kompaktowa i pozwala wygodnie złożyć się do strzału. Elementami metalowymi jest gwintowana lufa oraz komora zamkowa. 

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

Niezawodny napęd na CO2

Wiatrówka Umarex 850 M2 Target Kit 4,5 mm jest zaawansowanym rodzajem wiatrówki napędzanej przy pomocy sprężonego CO2. Dzięki takiemu napędowi możliwym stało się stworzenie powtarzalnego mechanizmu z zamkiem 4-taktowym oraz bębnowym magazynkiem na 8 śrucin. 2 kapsułki CO2 są umieszczane w specjalnej wnęce w przednim łożu wiatrówki, po jej wcześniejszym otwarciu. Aby móc oddać strzał po załadowaniu wiatrówki, strzelec musi ręcznie wprowadzić śrucinę z magazynka do komory przy pomocy dźwigni przeładowania. Wiatrówkę przeładowuje się po każdym strzale. Energia wystrzelonej śruciny nie przekracza dopuszczalnych 17 J nie jest więc wymagane pozwolenie. 

Wiatrówka Karabinek Umarex 850 M2 Target Kit 4,5 mm CO2

Dołączona do zestawu luneta Walther 6x42

Wraz z wiatrówką w zestawie otrzymujesz lunetę Walther 6x32 mm. Dzięki temu urządzeniu optycznemu będziesz mógł oddawać jeszcze precyzyjniejsze strzały na większą odległość. Ułatwia ona również celowanie początkującym, gdyż nie wymusza zgrywania ze sobą dwóch elementów celowniczych w linii prostej. Luneta jest mocowana na wiatrówkowej szynie 11 mm. W jej miejscu, po zakupie odpowiedniego adaptera na szynę 22 mm, można zamocować dowolne urządzenie optoelektroniczne zgodne ze standardem. Dodatkowo wiatrówka posiada też klasyczne przyrządy celownicze w postaci regulowanej muszki oraz  szczerbiny. Oba z nich posiadają punkty świetle w systemie TRU-GLO. 

Mężczyzna w lesie strzelający w wiatrówki

Zabezpieczenia w karabinku Umarex 850 M2 Target Kit 4,5 mm CO2

Karabinek Umarex 850 M2 Target Kit 4,5 mm został wyposażony fabrycznie w zabezpieczenie, uniemożliwiające oddanie niezamierzonego strzału z wiatrówki. Bezpiecznik znajduje się tuż za komorą zamkową i ma postać przesuwnego przycisku o czerwonym oznaczeniem wskazującym broń odbezpieczoną. Jest on bardzo łatwo dostępny przez strzelca i nie wymaga odrywania ręki od chwytu w trakcie strzelania. Bezpiecznik aktywuje się podczas każdorazowego odciągnięcia dźwigni zamka. Dzięki temu masz pewność, że wiatrówka nie wystrzeli w sytuacji gdy strzelec nie jest gotowy do oddania strzału. 

Wiatrówka Karabinek Umarex 850 M2 Target Kit 4,5 mm CO2 bezpiecznik

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący zalety i najdrobniejsze szczegóły dotyczące montażu celowników optycznych w wiatrówkach. Dowiedz się więcej i poznaj najważniejsze cechy, oglądając poniższy materiał wideo.

Specyfikacja

Więcej informacji
Bezpiecznik Manualny
Dołączone akcesoria Luneta Walther 6 × 42 z montażem na szynę 11 mm
Długość [mm] 1186
Długość lufy [mm] 600
EAN 4000844659866
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Gwarancja 24 miesiące
Kaliber [mm] 4.50
Kod producenta 464.00.31-1
Marka Umarex
Materiał korpusu Metalowo - polimerowy
Na raty Tak
Pojemność magazynka [szt.] 8
Producent Umarex
Przeładowanie Manualne
Przyrządy celownicze Regulowana muszka, regulowana szczerbina
Prędkość początkowa [m/s] 175
Rodzaj amunicji Śrut diabolo
Rodzaj magazynka Bęben
Rodzaj napędu CO2 2 x12 g
Szyna akcesoryjna Tak
Waga [g] 3697
Łoże Polimerowe

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Karabinek Umarex 850 M2 Target Kit 4,5 mm CO2
Polecane produkty: