Wiatrówka Karabinek Umarex 850 M2 Target Kit 4,5 mm CO2

464.00.31-1
001010515

Znakomita wiatrówka od renomowanej marki Umarex. Stworzona specjalnie z myślą o strzelectwie sportowym oraz dla zaawansowanych strzelców. Dzięki precyzyjnemu wykonaniu, dużej celności i załączonej do zestawu lunety, jest ona jedną z najlepszych konstrukcji dostępnych na rynku.

  • Producent: Umarex
  • Kod producenta: 464.00.31-1
  • Marka: Umarex
  • Kaliber [mm]: 4.50
  • Długość lufy [mm]: 600
  • Prędkość początkowa [m/s]: 250
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 1 699,00 zł Regular Price 2 299,00 zł
DostępnyDostępny
001010515
2 w 1

Wiatrówka Karabinek Umarex 850 M2 Target Kit 4,5 mm

Karabinek Umarex 850 M2 Target Kit w kalibrze 4,5 mm Diabolo to znakomita wiatrówka pneumatyczna w nowoczesnej oprawie wyprodukowana przez niemiecką markę Umarex. Szkielet wiatrówki, kolbę oraz chwyt wykonano z twardego, oraz bardzo odpornego na ścieranie, pęknięcia i złe warunki atmosferyczne polimeru ABS, wykorzystywanego również podczas produkcji broni palnej. Również redukcji uległa waga w stosunku do klasycznych wiatrówek o drewnianej oprawie. Przednie łoże posiada wygodny kąt nachylenia, a specjalne wycięcia i teksturowanie zapobiegają ślizganiu się wiatrówki w dłoni. Podobna faktura znajduje się na chwycie pistoletowym. Kolba posiada regulowaną, wysoką bakę policzkową oraz gumową stopkę zwiększającą komfort w trakcie strzelania. Całość jest bardzo kompaktowa i pozwala wygodnie złożyć się do strzału. Elementami metalowymi jest gwintowana lufa oraz komora zamkowa. 

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

Niezawodny napęd na CO2

Wiatrówka Umarex 850 M2 Target Kit 4,5 mm jest zaawansowanym rodzajem wiatrówki napędzanej przy pomocy sprężonego CO2. Dzięki takiemu napędowi możliwym stało się stworzenie powtarzalnego mechanizmu z zamkiem 4-taktowym oraz bębnowym magazynkiem na 8 śrucin. 2 kapsułki CO2 są umieszczane w specjalnej wnęce w przednim łożu wiatrówki, po jej wcześniejszym otwarciu. Aby móc oddać strzał po załadowaniu wiatrówki, strzelec musi ręcznie wprowadzić śrucinę z magazynka do komory przy pomocy dźwigni przeładowania. Wiatrówkę przeładowuje się po każdym strzale. Energia wystrzelonej śruciny nie przekracza dopuszczalnych 17 J nie jest więc wymagane pozwolenie. 

Wiatrówka Karabinek Umarex 850 M2 Target Kit 4,5 mm CO2

Dołączona do zestawu luneta Walther 6x42

Wraz z wiatrówką w zestawie otrzymujesz lunetę Walther 6x42 mm. Dzięki temu urządzeniu optycznemu będziesz mógł oddawać jeszcze precyzyjniejsze strzały na większą odległość. Ułatwia ona również celowanie początkującym, gdyż nie wymusza zgrywania ze sobą dwóch elementów celowniczych w linii prostej. Luneta jest mocowana na wiatrówkowej szynie 11 mm. W jej miejscu, po zakupie odpowiedniego adaptera na szynę 22 mm, można zamocować dowolne urządzenie optoelektroniczne zgodne ze standardem. Dodatkowo wiatrówka posiada też klasyczne przyrządy celownicze w postaci regulowanej muszki oraz  szczerbiny. Oba z nich posiadają punkty świetle w systemie TRU-GLO. 

Mężczyzna w lesie strzelający w wiatrówki

Zabezpieczenia w karabinku Umarex 850 M2 Target Kit 4,5 mm CO2

Karabinek Umarex 850 M2 Target Kit 4,5 mm został wyposażony fabrycznie w zabezpieczenie, uniemożliwiające oddanie niezamierzonego strzału z wiatrówki. Bezpiecznik znajduje się tuż za komorą zamkową i ma postać przesuwnego przycisku o czerwonym oznaczeniem wskazującym broń odbezpieczoną. Jest on bardzo łatwo dostępny przez strzelca i nie wymaga odrywania ręki od chwytu w trakcie strzelania. Bezpiecznik aktywuje się podczas każdorazowego odciągnięcia dźwigni zamka. Dzięki temu masz pewność, że wiatrówka nie wystrzeli w sytuacji gdy strzelec nie jest gotowy do oddania strzału. 

Wiatrówka Karabinek Umarex 850 M2 Target Kit 4,5 mm CO2 bezpiecznik

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący zalety i najdrobniejsze szczegóły dotyczące montażu celowników optycznych w wiatrówkach. Dowiedz się więcej i poznaj najważniejsze cechy, oglądając poniższy materiał wideo.

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący, jaki tak naprawdę zasięg mają wiatrówki. Dowiedz się więcej i poznaj trajektorię lotu śrutu na dłuższym dystansie, oglądając poniższy materiał wideo.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

Specyfikacja

Więcej informacji
ProducentUmarex
Kod producenta464.00.31-1
MarkaUmarex
Kaliber [mm]4.50
Długość lufy [mm]600
Prędkość początkowa [m/s]250
Energia kinetyczna [J]Poniżej 17
Rodzaj napęduCO2 88g lub CO2 12g x2
PrzeładowanieManualne
Rodzaj amunicjiŚrut diabolo
Rodzaj magazynkaRotacyjny
Pojemność magazynka [szt.]8
BezpiecznikAutomatyczny
Szyna akcesoryjnaTak
Przyrządy celowniczeRegulowana muszka, regulowana szczerbina
ŁożePolimerowe
Materiał korpusuMetalowo - polimerowy
Długość [mm]1186
Waga [g]3697
EAN4000844659866
Gwarancja24 miesiące
Na ratyTak

Opinie

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto