Wiatrówka Karabinek Browning M-Blade Diabolo 4,5 mm

2.4972
001010517

Wysokiej jakości sprzęt do strzelania rekreacyjnego dla strzelców o różnych poziomach zaawansowania. Polimerowe łoże jest równocześnie lekkie i wytrzymałe, ponadto jego odpowiednie profilowanie przekłada się na dobrą ergonomię całości i pozwala w pełni cieszyć się rozrywką płynącą z tej aktywności.

  • Bezpiecznik: Automatyczny
  • Długość [mm]: 990
  • Długość lufy [mm]: 407
  • EAN: 4000844595676
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
  • Gwarancja: 24 miesiące
Przewiń do pełnej specyfikacji
wiatrówka

Wiatrówka Karabinek Brownig M-Blade Diabolo 4,5 mm

Karabinek Brownig M-Blade Diabolo 4,5 mm jest owocem współpracy znanej i cenionej w branży strzeleckiej, amerykańskiej marki Browning z niemieckim producentem m.in. wiatrówek i sprzętu outdoorowego firmą Umarex. Prezentowany model jest sprężynowym, klasycznie łamanym karabinkiem zasilanym śrutem typu diabolo w kalibrze 4,5 mm. Posiada regulowaną szczerbinkę i stałą, zabudowaną muszkę ze światłowodowym pręcikiem ułatwiającym celowanie. Łoże z tworzywa sztucznego zostało specjalnie wyprofilowane, tak aby strzelanie z wiatrówki było jak najbardziej wygodne zarówno dla prawo-, jak i leworęcznych strzelców.

Wiatrówka Karabinek Brownig M-Blade Diabolo 4,5 mm

łatwa obsługa

Bezpieczna i łatwa obsługa

Cechą charakterystyczną Brownig M-Blade jest jego łatwa obsługa. Przed oddaniem strzału należy zdecydowanym ruchem do siebie "złamać" lufę karabinka i załadować do komory jedną śrucinę typu diabolo w kalibrze 4,5 mm. Po powrocie wiatrówki do pozycji początkowej naciągnięta sprężyna wypchnie bezpiecznik, który znajduje się w tylnej części wiatrówki ponad chwytem. W celu oddania strzału należy pchnąć go do przodu, a ten ruch spowoduje odblokowanie języka spustowego i da możliwość wystrzelenia śruciny w kierunku celu.

Airsoft Pistolet Beretta M92 A1 Tactical 6 mm Elektryczny rzut

tarcza

Gwintowana lufa i możliwość instalacji optyki

Karabinek Brownig M-Blade Diabolo 4,5 mm wyposażono w gwintowaną lufę. Zaletą takiego rozwiązania jest to, że bruzdy wewnątrz lufy nadają pociskowi prędkość obrotową, która wywołuje efekt żyroskopowy. Dzięki temu rozwiązaniu leci on stabilniej i ma lepszy zasięg oraz nie koziołkuje. Takie rozwiązanie zdecydowanie poprawia celność broni i pozwala uzyskać lepsze skupienie trafień na większe odległości. Przy strzelaniu na większy dystans przydatna może być także możliwość montażu lunety, co też prezentowany karabinek oferuje swojemu użytkownikowi, dzięki szynie akcesoryjnej w standardzie 11 mm.

Airsoft Pistolet Beretta M92 A1 Tactical 6 mm Elektryczny rzut 2

play klip

Poznaj wiatrówkę Brownig M-Blade Diabolo 4,5 mm

Zobacz film ukazujący zalety i najdrobniejsze szczegóły karabinka Brownig M-Blade Diabolo 4,5 mm. Dowiedz się więcej i poznaj najważniejsze cechy, oglądając poniższy materiał wideo.

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący zalety i najdrobniejsze szczegóły dotyczące montażu celowników optycznych w wiatrówkach. Dowiedz się więcej i poznaj najważniejsze cechy, oglądając poniższy materiał wideo.

Specyfikacja

Więcej informacji
BezpiecznikAutomatyczny
Długość [mm]990
Długość lufy [mm]407
EAN4000844595676
Energia kinetyczna [J]Poniżej 17
Gwarancja24 miesiące
Ilość strzałów z jednostki zasilania1
Kaliber [mm]4.50
Kod producenta2.4972
MarkaBrowning
Materiał korpusuTworzywo sztuczne
Na ratyNie
Pojemność magazynka [szt.]1
ProducentUmarex
PrzeładowanieManualne
Przyrządy celowniczeNieregulowana muszka, regulowana szczerbinka
Prędkość początkowa [m/s]175
Regulowany spustNie
Rodzaj amunicjiŚrut diabolo
Rodzaj magazynkaKomora
Rodzaj napęduSprężyna
Szyna akcesoryjnaTak
Waga [g]2355
ŁożePolimerowe

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Karabinek Browning M-Blade Diabolo 4,5 mm