Kamizelka taktyczna Direct Action Tempest Chest Rig Adaptive

CR-TMPT-CD5-AGR
001010769

Tempest Chest Rig marki Direct Action, to lekka i solidna kamizelka taktyczna. Jest to obowiązkowa pozycja w wyposażeniu jednakowo pracowników ochrony, miłośników rekonstrukcji, strzelectwa sportowego oraz potyczek ASG.

  • Kolor: Adaptive Green
  • EAN: 5908218716179
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Ilość kieszeni: 4
  • Kod producenta: CR-TMPT-CD5-AGR
  • Marka: Direct Action
Przewiń do pełnej specyfikacji
849,00 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001010769
Pałka teleskopowa

Kamizelka taktyczna Direct Action Tempest Chest Rig Adaptive

Tempest Chest Rig w kolorze Adaptive Green to solidna kamizelka taktyczna zaprojektowana przez cenioną markę Direct Action. Zapewnia ona pełną modułowość i doskonałe dopasowanie do użytkownika. Wykonana została z połączenia solidnego laminatu, Cordury oraz domieszki softshella. Dodatkowo z przodu zastosowano zamek błyskawiczny, przy pomocy którego będziesz mógł szybko ściągnąć, jak i założyć kamizelkę. Dedykowana przede wszystkim dla pracowników ochrony, jak i miłośników sportowego strzelectwa, rozgrywek ASG lub rekonstrukcji.

Kamizelka taktyczna Direct Action Tempest Chest Rig Adaptive prezentacja produktu

Pałka teleskopowa

Zintegrowane ładownice

Kamizelkę taktyczną wyposażono w cztery zintegrowane ładownice umieszczone z przodu. Pozwalają one na przenoszenie i przechowywanie sporej ilości magazynków. Zmieści się tu między innymi maksymalnie 8 magazynków do karabinu AR, 4 do AK-47 lub 4 do broni typu SR. Co więcej, wszystkie kieszonki wzbogacono shockcordem, dzięki czemu będą one w stabilnej pozycji i nie będziesz martwił się, że podczas szybkiego marszu wypadną one w najmniej odpowiednim momencie. Należy też zaznaczyć, że cała konstrukcja posiada specjalne sloty kompatybilne z systemem Pals umożliwiające tym rozbudowę o opcjonalne akcesoria.

Żołnierz w przykucniętej pozycji mierzący do oddalonego celu

Pałka teleskopowa

System nośny w kamizelce taktycznej Tempest Chest Rig

Kamizelka taktyczna Direct Action Tempest Chest Rig wyposażona została w pełni regulowany system nośny, dzięki czemu można spokojnie dopasować rozmiar do swojej sylwetki. Składa się on z wygodnych szelek mocowanych do panelu przy użyciu czterech klamer. Co więcej, aby zagwarantować większą stabilizację podczas przenoszenia oporządzenia, producent zastosował z tyłu specjalny pasek, który sprawi, że kamizelka będzie ściśle przylegać do ciała, ułatwiając tym samym dostęp do wyposażenia.

Kamizelka Taktyczna Direct Action Tempest Chest Rig widok z tyłu

Specyfikacja

Więcej informacji
KolorAdaptive Green
EAN5908218716179
Gwarancja24 miesiące
Ilość kieszeni4
Kod producentaCR-TMPT-CD5-AGR
MarkaDirect Action
Materiał kamizelkiCordura
ProducentDirect Action
Waga [g]530

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kamizelka taktyczna Direct Action Tempest Chest Rig Adaptive