Gaz pieprzowy Walther Combat stożek 40 ml - 2 szt

Combat
2.1904-CBT.SET.2
001010843

Prezentujemy Ci zestaw składający się z dwóch, naszych autorskich gazów pieprzowych Combat stożek o pojemności 40 ml. Wykonane zostały we współpracy z renomowaną na całym świecie, niemiecką marką Walther. Gaz ten to najskuteczniejsze narzędzie do samoobrony, jakie możesz kupić na rynku bez pozwolenia.

  • Barwnik: Nie
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: 2.1904-CBT.SET.2
  • Marka: Combat
  • Moc [SHU]: 2000000
  • Pojemność [ml]: 40
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 19,99 zł Regular Price 39,99 zł
DostępnyDostępny
001010843
Gaz pieprzowy

Gaz pieprzowy Walther Combat stożek 40 ml - 2 szt.

Zabezpiecz się przed niespodziewanym atakiem i wyposaż się w gaz pieprzowy Combat stożek 40 ml. Gaz ten został wykonany we współpracy z renomowaną marką Walther. Dzięki niemu w szybki sposób uporasz się z jednym jak i całą grupą napastników. Gaz ten jest  stanie obezwładnić osoby pod wpływem alkoholu czy działaniem narkotyków. Polecamy go szczególnie osobom cywilnym, szukającym skutecznego narzędzia do obrony własnej. Zestaw zawiera dwa pojemniki po 40 ml. 

 
moc

Wysoka siła gazu Walther Combat

Gaz Walther Combat posiada w swoim składzie substancję zawierającą do 10% środka podrażniającego błony śluzowe o sile 2 milionów SHU. Dzięki temu jest on na tyle skuteczny, że rażony gazem napastnik przez 30 minut będzie odczuwał piekący ból oraz wystąpi częściowe zaślepienie i łzawienie. Przez ten czas będziesz mógł spokojnie opuścić teren, w którym miało miejsce zdarzenie i poinformowanie policji o całym zajściu. 

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

łatwa obsługa

Stożkowy kształt chmury gazu

Gaz pieprzowy Walther Combat stożek 40 ml jest wyposażony w specjalny rodzaj dyszy, która wyrzuca stożkową chmurę gazu. Ułatwia ona celowanie do napastnika i sprawia, że istnieje mniejsze prawdopodobieństwo chybienia celu. Zasięg takiej chmury to nieco ponad 4 metry. Pozwoli to na udaremnienie ataku z bliskiej odległości i pozwoli trzymać napastnika na dystans. Warto zaznaczyć, że taka forma rozpylenia sprawdza się znakomicie na otwartej przestrzeni. Gaz należy zawsze stosować zgodnie z kierunkiem wiatru w celu uniknięcia cofania się środka drażniącego w naszym kierunku. 

Stożkowa chmura wystrzelona z gazu pieprzowego Walther Combat

Wytrzymałość

Skuteczna ochrona przed niebezpiecznym zwierzęciem

Przedstawiony model gazu działa nie tylko na ludzi, ale również na agresywne zwierzęta. Zawarta w nim substancja drażniąca wywołuje u nich bardzo podobne skutki uboczne jak między innymi: dezorientacja, ból i pieczenie czy zwiększone wydzielanie śliny. Efekt ten nie skutkuje trwałymi obrażeniami u zwierząt i pozwala Ci na szybkie oddalenie się od agresora.

Agresywny pies pokazujący swoje zęby

Smukłość

Niewielki rozmiar gazu pieprzowego Walther Combat

Istotną cechą prezentowanego gazu Walther Combat 40 ml są jego kompaktowe rozmiary, pozwalające z łatwością zmieścić go do kieszeni, torebki, plecaka czy futerału. Dzięki temu będziesz miał go zawsze pod ręką i będzie on niewidoczny dla osób postronnych. Warto zaznaczyć, że gaz możesz również używać w domu w razie napaści na Twoje mienie lub rodzinę. 

Złodziej zakradający się z łomem w celu obrabowania domu

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący zalety i najdrobniejsze szczegóły gazu pieprzowego Walther Combat stożek 40 ml. Dowiedz się więcej i poznaj najważniejsze cechy, oglądając poniższy materiał wideo.

play klip

Wysoka skuteczność gazu

Zobacz film ukazujący drugą część test gazu pieprzowego. Dowiedz się więcej i poznaj najważniejsze cechy, oglądając poniższy materiał wideo.

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący zalety i szczegóły ekwipunku dźwiganego codziennie (EDC). Dowiedz się więcej i poznaj najważniejsze cechy, oglądając poniższy materiał wideo.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

Specyfikacja

Więcej informacji
BarwnikNie
Gwarancja24 miesiące
Kod producenta2.1904-CBT.SET.2
MarkaCombat
Moc [SHU]2000000
Pojemność [ml]40
ProducentWalther
Rodzaj strumieniaStożkowy
Rodzaj substancjiSpray
Substancja drażniąca10% OC
Zasięg maksymalny [m]4

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Gaz pieprzowy Walther Combat stożek 40 ml - 2 szt