Gaz pieprzowy Walther Combat stożek 40 ml - 3 szt

Combat
2.1904-CBT.SET.3
001010844

Prezentujemy Ci zestaw składający się z trzech, naszych autorskich gazów pieprzowych Combat stożek o pojemności 40 ml. Wykonane zostały we współpracy z renomowaną na całym świecie, niemiecką marką Walther. Gaz ten to najskuteczniejsze narzędzie do samoobrony, jakie możesz kupić na rynku bez pozwolenia.

  • Barwnik: Nie
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: 2.1904-CBT.SET.3
  • Marka: Combat
  • Moc [SHU]: 2000000
  • Pojemność [ml]: 40
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 39,99 zł Regular Price 59,99 zł
Produkt dostępny
001010844
Gaz pieprzowy

Gaz pieprzowy Walther Combat stożek 40 ml - 3 szt.

Gaz pieprzowy Combat stożek powstał we współpracy ze znanym na całym świecie niemieckim producentem m.in. broni i artykułów obronnych firmą Walther. Przy jego użyciu będziesz miał dużą szansę obronić się nawet przed grupą agresywnych napastników bądź zwierząt. Jego dużą zaletą jest fakt, że jest skuteczny także na osoby będące pod wpływem działania środków psychoaktywnych. Prezentowany gaz jest przede wszystkim dedykowany osobom prywatnym, które chcą mieć pod ręką doskonałe i skuteczne narzędzie do obrony własnej. W zestawie znajdują się trzy zasobniki o pojemności 40 ml każdy.

Sprawdź, jak Gaz pieprzowy Walther Combat wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
moc

Duża moc gazu Walther Combat

Gaz pieprzowy Walther Combat w swoim składzie posiada substancję zawierającą 10% środka drażniącego o ostrości aż dwóch milionów jednostek w skali scoville'a. Za sprawą tak silnego składowi rażony nim napastnik przez około 30 minut odczuwa silny, piekący ból oraz występuje u niego częściowe zaślepienie i łzawienie oczu. Dzięki temu zyskasz czas na niezwłoczne oddalenie się z miejsca ataku i powiadomienie o zdarzeniu odpowiednich służb.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

łatwa obsługa

Stożkowa chmura gazu

Gaz pieprzowy Walther Combat po uruchomieniu przybiera formę stożka o szerokim polu, a dzieje się tak za sprawą specjalnej dyszy, w którą został wyposażony. Zastosowanie takiego rozwiązania ma dwa zasadnicze plusy - po pierwsze zyskujesz szansę, że w stresowej, dynamicznej sytuacji nie chybisz celu i uda Ci się zapobiec atakowi. Po drugie inaczej niż w przypadku gazów wyposażonych w strumień punktowy masz możliwość skutecznego rażenia kilku celów równocześnie. Taka forma rozpylania sprawdzi się świetnie na otwartej przestrzeni. Maksymalny zasięg takiej chmury dochodzi aż do 4 metrów. Należy przy tym pamiętać, żeby podczas stosowania gazu mieć na uwadze kierunek wiatru po to, aby uniknąć efektu cofnięcia się chmury środka drażniącego w naszym kierunku.

Stożkowa chmura wystrzelona z gazu pieprzowego Walther Combat

Wytrzymałość

Świetna ochrona przed agresywnymi zwierzętami

Prezentowany model gazu pieprzowego działa skutecznie również na agresywne zwierzęta. Substancja drażniąca osiada na sierści zwierzęcia wywołując u niego tymczasowy ból i dezorientację, dający Ci czas na bezpieczne oddalenie się od niego. Efekty użycia gazu utrzymują się jedynie przez pewien czas i nie wywołają żadnego trwałego uszczerbku na zdrowiu u takiego zwierzaka.

Agresywny pies pokazujący swoje zęby

Smukłość

Kompaktowe wymiary gazu pieprzowego Walther Combat

Ważną cechą gazu Walther Combat jest fakt, że jego kompaktowy rozmiar oraz niewielka waga pozwolą na wygodne przenoszenie go w kieszeni spodni, bluzy, kurtki lub w torebce. Dzięki temu możesz go nosić ze sobą na wieczornych spacerach, czy podczas joggingu. Nada się też idealnie do obrony mieszkania lub domu w przypadku niespodziewanej napaści rabunkowej.

Złodziej zakradający się z łomem w celu obrabowania domu

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący zalety i najdrobniejsze szczegóły gazu pieprzowego Walther Combat stożek 40 ml. Dowiedz się więcej i poznaj najważniejsze cechy, oglądając poniższy materiał wideo.

play klip

Wysoka skuteczność gazu

Zobacz film ukazujący drugą część test gazu pieprzowego. Dowiedz się więcej i poznaj najważniejsze cechy, oglądając poniższy materiał wideo.

Specyfikacja

Więcej informacji
BarwnikNie
Gwarancja24 miesiące
Kod producenta2.1904-CBT.SET.3
MarkaCombat
Moc [SHU]2000000
Pojemność [ml]40
ProducentWalther
Rodzaj strumieniaStożkowy
Rodzaj substancjiSpray
Substancja drażniąca10% OC
Zasięg maksymalny [m]4

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Gaz pieprzowy Walther Combat stożek 40 ml - 3 szt