Kule gumowe fluorescencyjne COMBAT RAM kal. 43 100 szt.

Combat
RAM.43.FLUO
001010969

Znakomite kule do markerów RAM wykonane z fluorescencyjnej gumy. Dzięki solidnemu wykonaniu ich tor lotu jest bardzo stabilny na średnie i duże odległości a po naświetleniu będziesz mógł z nich strzelać również po zachodzie słońca. 

  • Marka: Combat
  • Kaliber [mm]: 10.90
  • Kolor: Biały
  • EAN: 6090010109699
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Ilość w paczce [szt.]: 100.00
Przewiń do pełnej specyfikacji
99,99 zł
Produkt dostępny
001010969
śrut

Kule gumowe fluorescencyjne COMBAT RAM kal. .43 cala 100 szt.

Przedstawiamy znakomite fluorescencyjne kule gumowe COMBAT RAM w kalibrze .43 cala (10,9 mm). Jest to doskonale wyselekcjonowany rodzaj amunicji przeznaczonej do broni typu RAM. Dzięki precyzyjnemu i bezszwowemu wykonaniu pozwoli Ci ona na przeprowadzenie skutecznego i celnego treningu, a w sytuacji zagrożenia życia Twojego lub bliskich osób pozwoli odpowiednio szybko i skutecznie zareagować na niebezpieczeństwo. Duża średnica kul oraz ich waga skutecznie obezwładni każdego napastnika. Co istotne kule nie ranią w trwały sposób celu, jednak pozostawiają na ciele dotkliwe i bolesne siniaki. Dzięki temu do ich użycia nie jest wymagane pozwolenie. Po trafieniu w cel amunicja ulega trwałej deformacji oaz uszkodzeniu. Z tego względu nie należy jej ponownie wykorzystywać. 

Kule gumowe fluorescencyjne COMBAT RAM kal. 100 szt. w pojemniku

Możliwość prowadzenia ognia nawet po zmroku

Cechą charakterystyczną kul RAM COMBAT .43 cala są ich silne właściwości fluorescencyjne. Kule po wystawieniu na działanie światłą naturalnego lub sztucznego naświetlają się tak, by po zmroku w widoczny sposób emanować na zielonkawy kolor. Dzięki temu możesz wykorzystywać je nawet gdy na zewnątrz zapadnie zmrok. Dodatkowo ślad świetlny, jaki zostawia za sobą kula pozwala strzelać bez wykorzystania przyrządów celowniczych, obserwując tor lotu pocisku i miejsce trafienia, by na tej podstawie móc obrać poprawkę na cel. Ma to ogromne znaczenie w sytuacji stresowej oraz dla osób początkujących, gdyż zdecydowanie szybciej pozwala naprowadzić broń RAM na atakującego nas napastnika. Co więcej, trening wieczorową porą z wykorzystaniem kul fluorescencyjnych może być bardzo ciekawym doświadczeniem, niosącym mnóstwo dobrej zabawy.  

Kule Fluorescencyjne RAM Combat świecące w ciemności

Łatwy transport kul fluorescencyjnych COMBAT RAM kal. .43 cala 100 szt.

Kule fluorescencyjne COMBAT RAM w kalibrze .43 cala zostały zapakowane w specjalny przezroczysty pojemniczek z zakręcanym wieczkiem oraz. Mieści on w sobie 100 sztuk kul, dzięki czemu wystarczy na dłuższy trening w wykorzystaniem markerów RAM lub nawet kilkanaście załadowań w celu samoobrony. Dzięki wykonaniu z solidnej gumy, kule te nie są narażona na łatwe zniszczenie w trakcie transportu. Za sprawą kompaktowych wymiarów pojemnika możesz go przenosić w kieszeni, plecaku, torbie, pokrowcu czy dowolnym miejscu przeznaczonym na dodatkowe oporządzenie. 

Kule gumowe fluorescencyjne COMBAT RAM 100 szt. w otwartym pojemniku

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Combat
Kaliber [mm] 10.90
Kolor Biały
EAN 6090010109699
Gwarancja 24 miesiące
Ilość w paczce [szt.] 100.00
Kaliber [cal] .43
Kod producenta RAM.43.FLUO
Materiał wykonania Guma
Producent Combat
Typ amunicji Kula Fluorescencyjna
Średnica [mm] 10.90

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kule gumowe fluorescencyjne COMBAT RAM kal. 43 100 szt.