Scyzoryk Victorinox RangerGrip 55 Onyx Black 130 mm, czarny

0.9563.C31P
001011169

Znakomity i bardzo ergonomiczny nóż składany od szwajcarskiej marki Victorinox. Dzięki wykonaniu narzędzi ze stali nierdzewnej oraz rękojeści z wytłaczanego celidoru w kolorze czarnym jest to nie tylko eleganckie narzędzie do pracy, ale również i bardzo wytrzymałe.

  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Rodzaj ostrza: Gładkie (plain)
  • Rodzaj stali: Nierdzewna
Przewiń do pełnej specyfikacji
636,00 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001011169
noze

Scyzoryk Victorinox RangerGrip 55 Onyx Black 130 mm - czarny 

Doskonały scyzoryk ze składanym ostrzem od cenionej na całym świecie marki Victorinox. Marka ta od wielu lat zajmuje się tworzeniem jednych z najlepszych dostępnych noży. Ich jakość została zauważona i doceniona jednakowo przez służby mundurowe, ratownicze, ochroniarskie czy też fanów wypadów plenerowych i turystów. Model RangerGrip 55 Onyx Black jest typowym scyzorykiem taktycznym w eleganckim czarnym kolorze. Ostrze oraz pozostałe narzędzia wykonano ze stali nierdzewnej i pokryto ciemną oksydą. Dzięki temu narzędzie nabrało nietypowego i atrakcyjnego wyglądu. 

Scyzoryk Victorinox RangerGrip 55 Onyx Black 130 mm, czarny

Mnogość różnorodnych funkcji narzędzia

W scyzoryku Victorinox RangerGrip 55 Onyx Black producent zdecydował się na zastosowanie 10 różnych narzędzi. W zależności od potrzeby oraz tego jak zdecydujesz się zastosować swój scyzoryk, możesz skorzystać z dodatkowych elementów, w skład których wchodzą: otwieracz do puszek, śrubokręt 3 mm oraz 5 mm, otwieracz do kapsli, element do ściągania izolacji, piła do drewna, rozwiertak, szpikulec oraz szydło, korkociąg, kółko do kluczy i oczywiście ostrze tnące. Za bezpieczeństwo scyzoryka odpowiada stabilna blokada oparta na sprężynie dociskającej poszczególne elementy.

Scyzoryk Victorinox RangerGrip 55 Onyx Black 130 mm, czarny strona lewa i prawa

Eleganckie opakowanie scyzoryka Victorinox RangerGrip 55 Onyx Black 130 mm

Wraz ze scyzorykiem RangerGrip 55 Onyx Black 130 mm otrzymujesz w zestawie eleganckie czarne opakowanie z wygrawerowanym na nim logo marki Victorinox. W środku znajdziesz miękką wyściółkę wraz z miejscem na narzędzie. Opakowanie prezentuje się niezwykle dobrze, zwłaszcza jako element kolekcji. Warto zaznaczyć, że sam scyzoryk można również nosić zawsze przy sobie po prostu przytraczając go do smyczy bądź paska. 

opakowanie scyzoryka Onyx

Specyfikacja

Więcej informacji
Gwarancja24 miesiące
Rodzaj ostrzaGładkie (plain)
Rodzaj staliNierdzewna

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Scyzoryk Victorinox RangerGrip 55 Onyx Black 130 mm, czarny