SUDECON - chusteczka z środkiem do neutralizacji gazów 8

36152.SET.8
001011309
Zestaw chusteczek, które natychmiastowo neutralizują piekące działanie gazów pieprzowych i innych substancji na powierzchni skóry. W celu ich skutecznego stosowania niezbędne jest wytarcie wszystkich zanieczyszczonych części ciała i pozwolenie na to, aby pianka wytworzona przez SUDECON zneutralizowała podrażniające cząsteczki gazu.
  • Barwnik: Nie
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: 36152.SET.8
  • Marka: Fox Labs
  • Producent: Fox Labs
  • Rodzaj substancji: Płyn
Przewiń do pełnej specyfikacji
78,99 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001011309
zestaw czyszczący

SUDECON - chusteczka z środkiem do neutralizacji działania gazów 8 szt.

W 1995 roku amerykańska firma Fox Labs pochwaliła się opracowanymi na potrzeby organów ścigania chusteczkami ze środkiem do neutralizacji działania gazów drażniących różnego typu. Ich skład chemiczny pozwala na dekontaminację środków typu CN i CS oraz biologicznych (gaz pieprzowy - OC). Stworzono je tylko i wyłącznie z naturalnych składników nieszkodliwych dla użytkownika i środowiska. Mogą być także stosowane przed narażeniem się na działanie gazu w celu zmniejszenia skutków jego użycia. W przygotowanym przez nas zestawie znajdziesz 8 sztuk chusteczek.

SUDECON - chusteczka z środkiem do neutralizacji działania gazów

łatwa obsługa

Błyskawiczny efekt działania

Środek zawarty w chusteczkach niweluje uczucie pieczenia i pozwala otworzyć oczy już po 7 - 15 minutach. Niewątpliwym plusem chusteczek Sudecon jest fakt, że nie wymagają one dodatkowego zastosowania mydła i wody, a efekt podrażnienia jest możliwy do zlikwidowania nawet przy zamkniętych powiekach. Skuteczność tego rewelacyjnego w swojej prostocie produktu potwierdzona jest dziesiątkami tysięcy użytkowników z policji, wojska i wielu różnych agencji ze Stanów Zjednoczonych. 

Policjant z latarką

oko

Sposób użycia

W celu zmaksymalizowania efektu użycia produktu należy jak najdokładniej wytrzeć okolice oczu, czoła, policzków, brwi, rąk (wszystkich zanieczyszczonych części ciała). W momencie wejścia w reakcję ze środkiem drażniącym chusteczka wytworzy piankę o specjalnym składzie likwidującym podrażniające cząsteczki gazu. Nie otwierając oczu powinno się przy użyciu następnej, nieużywanej sztuki wycisnąć ją nad oczami tak, aby skóra mogła wchłonąć substancję neutralizującą. Dodatkowo można jeszcze umieścić chusteczkę na twarzy w celu złagodzenia uczucia pieczenia. Nie jest wskazane równoczesne używanie wody, ponieważ spowoduje to rozcieńczenie środka neutralizującego i obniżenie jego skuteczności.

Rozpylanie gazu pieprzowego

Specyfikacja

Więcej informacji
BarwnikNie
Gwarancja24 miesiące
Kod producenta36152.SET.8
MarkaFox Labs
ProducentFox Labs
Rodzaj substancjiPłyn

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:SUDECON - chusteczka z środkiem do neutralizacji gazów 8