Gaz pieprzowy Walther Combat stożek 40 ml - 4 szt

Combat
2.1904-CBT.SET.4
001011521

Prezentujemy Ci zestaw składający się z czterech, naszych autorskich gazów pieprzowych Combat stożek o pojemności 40 ml. Wykonane zostały we współpracy z renomowaną na całym świecie, niemiecką marką Walther. Gaz ten to najskuteczniejsze narzędzie do samoobrony, jakie możesz kupić na rynku bez pozwolenia.

  • Barwnik: Nie
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: 2.1904-CBT.SET.4
  • Marka: Combat
  • Moc [SHU]: 200000
  • Pojemność [ml]: 40
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 40,00 zł Regular Price 79,99 zł
DostępnyDostępny
001011521
Gaz pieprzowy

Gaz pieprzowy Walther Combat stożek 40 ml - 4 szt.

Zabezpiecz się przed losowymi wypadkami i zadbaj o swoje bezpieczeństwo podczas wyjścia na miasto czy do lasu z gazem Walther Combat stożek o pojemności 40 ml. Gaz ten został wykonany w ścisłej współpracy z niemiecką marką Walther. Przy jego pomocy w szybki sposób będziesz w stanie uporać się nawet z większą ilością napastników w sytuacji zagrożenia Twojego życia bądź zdrowia. Środek zawarty w gazie jest w stanie unieszkodliwić osoby będące pod wpływem alkoholu czy narkotyków. Walther Combat polecany jest szczególnie osobom cywilnym, które chcą zadbać o bezpieczeństwo swoje oraz najbliższych. W zestawie otrzymujesz cztery zasobniki o pojemności 40 ml.

 
moc

Potężna siła gazu Walther Combat

Gaz Walther Combat 40 ml w swoim składzie zawiera 10% substancji o silnym działaniu drażniącym na oczy oraz błony śluzowe. Ma ona siłę aż 2 milionów w skali Scoville'a, co oznacza, że napastnik będzie odczuwał silny ból i pieczenie przez około 30 minut. Dodatkowo wystąpi częściowe zaślepienie i łzawienie, co pozwoli ofierze na szybkie oddalenie się z miejsca przestępstwa i zawiadomienie służb mundurowych. Gaz ten nie wywołuje trwałych uszkodzeń ciała jest więc dostępny całkowicie bez zezwolenia. 

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

łatwa obsługa

Stożkowa chmura gazu

Gaz Walther Combat stożek posiada głowicę ze specjalną dyszą generującą stożkową chmurę gazu. Taka forma dozowania gazu pozwala na łatwe wycelowanie w napastnika oraz działa na większej przestrzeni w stosunku do punktowego strumienia. Dzięki temu możesz razić skutecznie więcej celów naraz do 4 metrów i tym samym zachować bezpieczny dystans. Warto pamiętać, że stożkowa chmura gazu nie powinna być stosowana w pomieszczaniach zamkniętych oraz należy ją rozpylać zawsze zgodnie z kierunkiem wiatru. Dzięki temu unikniesz efekt cofnięcia się chmury w stronę użytkownika. 

Stożkowa chmura wystrzelona z gazu pieprzowego Walther Combat

Znakomita ochrona przed agresywnym zwierzęciem

Jedną z dużych zalet gazu pieprzowego Walther jest jego skuteczne działania nie tylko na ludzi, ale również na agresywne zwierzęta. Substancja drażniąca po jej rozpyleniu osiada na sierści zwierzęcia powodując pieczenie i dezorientację. Dzięki temu możesz szybko oddalić się z niebezpiecznego miejsca. Nie musisz również obawiać się, że zwierzakowi stanie się krzywda - po upływie około 30 minut skutki działania gazu zostaną zniwelowane. Środek ten jest zatem w pełni bezpieczny i nie szkodzi środowisku.

Agresywny pies pokazujący swoje zęby

Smukłość

Poręczny rozmiar gazu pieprzowego Walther Combat

Istotną cechą prezentowanego gazu Walther Combat 40 ml są jego kompaktowe rozmiary, pozwalające z łatwością zmieścić go do kieszeni, torebki, plecaka czy futerału. Dzięki temu będziesz miał go zawsze pod ręką i będzie on niewidoczny dla osób postronnych. Warto zaznaczyć, że gaz możesz również używać w domu w razie napaści na Twoje mienie lub rodzinę. 

Złodziej zakradający się z łomem w celu obrabowania domu

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący zalety i najdrobniejsze szczegóły gazu pieprzowego Walther Combat stożek 40 ml. Dowiedz się więcej i poznaj najważniejsze cechy, oglądając poniższy materiał wideo.

play klip

Wysoka skuteczność gazu

Zobacz film ukazujący drugą część test gazu pieprzowego. Dowiedz się więcej i poznaj najważniejsze cechy, oglądając poniższy materiał wideo.

Specyfikacja

Więcej informacji
BarwnikNie
Gwarancja24 miesiące
Kod producenta2.1904-CBT.SET.4
MarkaCombat
Moc [SHU]200000
Pojemność [ml]40
ProducentWalther
Rodzaj strumieniaStożkowy
Rodzaj substancjiSpray
Substancja drażniąca10% OC
Zasięg maksymalny [m]4

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Gaz pieprzowy Walther Combat stożek 40 ml - 4 szt
Polecane produkty: