Czekolada Scho-Ka-Kola gorzka z kofeiną 3 szt ZESTAW

Scho-ka-kola
SKK.RED.100.3
001011526

Trzy opakowania wysokoenergetycznej, gorzkiej czekolady w wygodnych, metalowych opakowaniach. Jest to oryginalny produkt pochodzący od niemieckiego producenta. Czekolada dzięki swojemu składowi wspomaga koncentrację i kondycję psychiczną.

  • Cukier [zawartość g]: 147,6
  • Dodatkowe informacje: 16 kostek (2 x 8), Duża zawartość naturalnej kofeiny: 200 mg, Wyczuwalne smaki kakao, orzeszków koli i oraz kawy, Praktyczne, Metalowe pudełko, Papierowe przekładki ochronne
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: SKK.RED.100.3
  • Marka: Scho-ka-kola
  • Producent: Hildebrand, Kakao- und Schokoladenfabrik GmbH
Przewiń do pełnej specyfikacji
34,98 zł
Brak w magazynie
001011526
nowość

Czekolada Scho-Ka-Kola gorzka z kofeiną 3 szt.

Historia czekolady Scko-Ka-Kola sięga 1935 roku, kiedy to niemiecka firma Hildebrand, Kakao- und Schokoladenfabrik GmbH postanowiła wypuścić na rynek czekoladę "sportową" przed zbliżającymi się Igrzyskami Olimpijskimi w Berlinie. Pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę, produkt zyskał wyjątkową popularność i trafił nawet jako jeden z elementów do racji żywnościowych żołnierzy Wehrmachtu. Nawet po II WŚ zajmowano się jej produkcją, a dystrybucję wtedy prowadzili okupujący Niemcy alianci.

Jedno opakowanie zawiera 16 kostek wysokoenergetycznej, gorzkiej czekolady ułożonej w dwie warstwy po 8 sztuk każda. Miękkie, papierowe przekładki chronią jego zawartość przed pokruszeniem. Waga netto czekolady w takim pojedynczym pudełku wynosi 100 gram, a jej wartość energetyczna 553 kcal. W prezentowanym zestawie otrzymasz trzy takie opakowania.

Czekolada Scho-Ka-Kola gorzka z kofeiną 2 szt
łatwa obsługa

Wyjątkowa receptura

Unikatowość czekolady Scho-Ka-Kola opiera się na jej wyjątkowej recepturze. Mamy tutaj przede wszystkim połączenie kakao, kawy i orzechów koli, które znane są z pozytywnego wpływania na metabolizm, korę mózgową, a także ośrodek oddechowy i naczyniowy. 16 kawałków czekolady (100g) zawiera tyle kofeiny co filiżanka kawy (200mg). Nawet jeden taki kawałek stanowi pobudzający zastrzyk energii dla ciała i umysłu m.in. dzięki zawartości teobrominy, która działa regenerująco. Czekolada może zawierać śladowe ilości orzechów laskowych, migdałów i glutenu.

Stosik czekolady na stole
wytrzymałość

Doskonały wybór na wyprawę

Czekolada Scho-Ka-Kola dzięki swoim właściwościom idealnie nada się na szlaku podczas całodziennej wędrówki, na biwaku, czy w wielu innych sytuacjach, gdzie przyda nam się kop energetyczny. Wymiary pudełka to jedynie 9x2,5 cm co oznacza, że nie ma problemu, by spakować je do plecaka lub kieszeni i mieć je zawsze pod ręką. Po zjedzeniu jego zawartości można z powodzeniem wykorzystać je ponownie np. do bezpiecznego przechowywania suchej rozpałki. Takie rozwiązanie z pewnością doceni każdy praktyczny fan survivalu.

Czekolada Scho-Ka-Kola gorzka z kofeiną otwarte opakowanie

Specyfikacja

Więcej informacji
Cukier [zawartość g]147,6
Dodatkowe informacje16 kostek (2 x 8), Duża zawartość naturalnej kofeiny: 200 mg, Wyczuwalne smaki kakao, orzeszków koli i oraz kawy, Praktyczne, Metalowe pudełko, Papierowe przekładki ochronne
Gwarancja24 miesiące
Kod producentaSKK.RED.100.3
MarkaScho-ka-kola
ProducentHildebrand, Kakao- und Schokoladenfabrik GmbH
Tłuszcze [zawartość g]102.6
Waga [g]300
Wartość energetyczna [kcal]1659
Węglowodany [zawartość g]157.2

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Czekolada Scho-Ka-Kola gorzka z kofeiną 3 szt ZESTAW