Multitool Walther MTK IV + Latarka Black Diamond Spot 325

5.0718.SET.BD325BLAC
001011626

Multitool i latarka czołowa, które razem tworzą zgrany duet. Wyposaż się w zestaw pozwalający pomóc sobie w wielu sytuacjach, kiedy wymagany jest dostęp do przydatnych narzędzi i dodatkowego doświetlenia sobie miejsca działania niezależnie od tego, gdzie się aktualnie znajdujesz.

  • Marka: Walther
  • Rodzaj głowni: Składana
  • Rodzaj ostrza: Częściowo ząbkowane
  • Rodzaj stali: 440A
  • Kolor ostrza: Czarny
  • Materiał rękojeści: Aluminium
Przewiń do pełnej specyfikacji
259,00 zł
noze

Multitool Walther Military MTK IV 

Pierwszym elementem zestawu jest lekki i wszechstronny multitool o nowoczesnym wyglądzie oraz konstrukcji. Główną myślą przyświecającą jego powstaniu było połączenie funkcjonalności szwajcarskiego scyzoryka z użytecznymi cechami multitoola, który sprawdzi się w wielu miejscach i sytuacjach. Poza częściowo ząbkowanym ostrzem głównym ze stali 440A znajdziesz tutaj również: kombinerki z przecinakiem do drutu, otwieracz do puszek ze śrubokrętem płaskim, otwieracz do butelek ze śrubokrętem płaskim i narzędziem do zdejmowania izolacji, zbijak do szyb, gniazdo do bitów oraz 9 bitów w zestawie (3 heksagonalne, 3 krzyżakowe i 3 płaskie). Dzięki tak bogatemu zestawowi narzędzi będziesz zawsze gotowy do działania.

Multitool Walther MTK IV + bity

wydajnosc

Kompaktowe wymiary i nylonowy pokrowiec

Do multitoola Walther Military MTK IV dołączono wytrzymały pokrowiec wykonany z nylonu zamykany na klips. Pozwoli on na komfortowe przenoszenie swojego narzędzia np. przy pasku spodni. Nylon jest materiałem o dużej odporności na rozrywanie, czy przebicia więc nie musisz się obawiać o jego uszkodzenie nawet przy długotrwałym używaniu. Kompaktowe wymiary multitoola pozwolą także na trzymanie go w kieszeni kurtki, czy spodni, tak, aby mieć go zawsze pod ręką.

Złożony multitool Walther MTK IV + pokrowiec

magazynek

Latarka czołowa Black Diamond Spot 325 Black

Świetnym uzupełnieniem opisanego wyżej multitoola będzie latarka czołowa Black Diamond Spot 325 Black. Jest to tradycyjna i kompaktowa lampa czołowa, która ze względu na swoje właściwości doskonale sprawdzi się nie tylko w drobnych pracach remontowych wymagających dodatkowego doświetlenia, ale także podczas długich, pieszych wycieczek późną porą lub w trakcie obozowania w leśnych ostępach. Dzięki silnemu strumieniowi światła wynoszącemu 325 lumenów latarka generuje snop światła osiągający długość 80 metrów. Ponadto posiada regulowaną diodę LED, tryb pulsacyjny (stroboskop), płynne ściemnianie snopu światła, system blokowania cyfrowego przed przypadkowym włączeniem się czołówki, diodowy wskaźnik zużycia baterii, pamięć ostatniego używanego trybu i 2 przyciski do wygodnej obsługi. jakby tego wszystkiego było mało dodatkowo latarka posiada jeszcze wodoszczelną obudowę w standardzie IPX8. Jej zasilanie odbywa się przy użyciu standardowych baterii AAA.

Latarka Black Diamond Spot 325

łatwa obsługa

Funkcjonalne połączenie

Nie przez przypadek oferujemy Ci zestaw właśnie tych dwóch przedmiotów. W naszej opinii właśnie ten multitool z tą latarką świetnie się wzajemnie uzupełniają i pozwolą Ci skompletować funkcjonalny zestaw, który tak samo dobrze sprawdzi się w spokojnych, domowych warunkach, jak i na obozowisku gdzieś w plenerze, gdzie będziesz zdany tylko i wyłącznie na swoje umiejętności i praktyczne wyposażenie.

Multitool Walther MTK IV + Latarka Black Diamond Spot 325

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Walther
Rodzaj głowni Składana
Rodzaj ostrza Częściowo ząbkowane
Rodzaj stali 440A
Kolor ostrza Czarny
Materiał rękojeści Aluminium
Rodzaj blokady Liner lock
Kolor Czarny
Klips do noszenia Tak
Waga [g] 227.00
Dołączone akcesoria Zestaw bitów
Długość [mm] 193.00
Długość ostrza [mm] 81.00
EAN 6090010116260
Funkcje Śrubokręt krzyżakowy i płaski
Gwarancja 24 miesiące
Ilość narzędzi 6
Kod producenta 5.0718.SET.BD325BLAC
Kombinerki Tak
Końcówki śrubokrętów Wymienne
Na raty Nie
Nożyczki Nie
Ostrze Tak
Otwieracz do kapsli Tak
Otwieracz do puszek Tak
Pilnik Nie
Piła Nie
Pochwa Nylonowa
Producent Umarex
Profil głowni Drop point

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Multitool Walther MTK IV + Latarka Black Diamond Spot 325