Wykrywacz metali Quest X5

001011643

Wykrywacz metali o prostej obsłudze i wielu przydatnych właściwościach. Dzięki jego funkcjom można znaleźć i precyzyjnie ustalić położenie metalowego obiektu znajdującego się nawet głęboko w gruncie.

  • Producent: Quest
  • Marka: Quest
  • Strojenie: Automatyczne lub manualne
  • Częstotliwość robocza [kHz]: 12
  • Rodzaj wyświetlacza: Podświetlany LCD
  • Rodzaj zasilania: Akumulator Li-Po
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 899,00 zł Regular Price 959,00 zł
DostępnyDostępny
001011643
nowość

Wykrywacz metali Quest X5

Lekki i precyzyjny wykrywacz metali, który znacząco ułatwi. Jego konstrukcja nośna złożona jest z trzech ramion, które można rozkładać w zakresie 80 - 130 cm. Model Quest X5 wyposażony jest w 3 fabryczne programy pracy obejmujące wszystkie metale, biżuterię oraz monety. Wykrywacz posiada klasyczne wyjście audio jack 3,5 mm.

Sprawdź, jak Wykrywacz metali Quest X5 wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 

wydajność

Duzy zakres pracy i liczba funkcji

Quest X5 pracuje w bardzo niskiej częstotliwości wynoszącej 12 kHz VLF. Jego najważniejszym elementem jest specjalna cewka Turbo Blade o wymiarach 9,5x4,5 cala (24x13 cm). Dla zapewnienia lepszej penetracji w głąb gruntu stworzono ją z połączenia dwóch cewek zwiększając tym samym możliwości detekcji. Zarówno wrażliwość, jak i głośność urządzenia jest możliwa do wyregulowania wedle aktualnej potrzeby. W przypadku detekcji obiektu wykrywacz automatycznie identyfikuje z jakim rodzajem metalu mamy do czynienia - posiada wgranych aż 99 wskazań identyfikacyjnych. Diodka identyfikacyjna dodatkowo pomaga ustalić precyzyjnie miejsce, w którym należy szukać źródła sygnału. Strojenie do gruntu odbywa się w sposób automatyczny lub ręczny, zależnie od wyboru użytkownika.Wykrywacz metali Quest X5 cewka

bateria

Czytelny wyświetlacz LCD i zasilanie akumulatorowe

Wyświetlacz LCD ma wymiary 60x45 mm. Jego czytelny ekran wskaże nam miedzy innymi aktualny stan naładowania baterii. Zobaczymy też na nim kostki dyskryminacji, poziom czułości, głębokość zalegania obiektu, czy rodzaj wybranego aktualnie programu. Pod wyświetlaczem znajdziemy przyciski do nawigowania po menu urządzenia, zmiany programów i dostrojenia się do gruntu. Zasilanie odbywa się z akumulatora  Li - Po o pojemności 1000 mAh. Gniazdo ładowania znajduje się na tyle obudowy, a jego ładowanie odbywa się za pomocą dołączonego w zestawie kabla USB.Wykrywacz metali Quest X10 wyświetlacz

łatwa obsługa

Wygodne używanie i dołączone akcesoria

Urządzenie prowadzi się wygodnie dzięki poręcznemu chwytowi i niskiej wadze. Dzięki jego niewielkiej masie całkowitej bez problemu mogą używać go nawet dzieci, czy osoby starsze.  Przy długotrwałym używaniu urządzenie nie męczy rąk tak jak cięższe wykrywacze tego typu. W skład całego zestawu wchodzą: Wykrywacz Quest X5, cewka TurboD Blade, osłona cewki, kabel do ładowania oraz instrukcja obsługi wraz z kartą gwarancyjną.

Poszukiwania z wykrywaczem Quest X5
play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film jaki wykrywacz metalu najlepiej wybrać i jak z niego korzystać. Dowiedz się więcej i poznaj najważniejsze cechy tego typu urządzeń oglądając poniższy materiał wideo.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

Specyfikacja

Więcej informacji
ProducentQuest
MarkaQuest
StrojenieAutomatyczne lub manualne
Częstotliwość robocza [kHz]12
Rodzaj wyświetlaczaPodświetlany LCD
Rodzaj zasilaniaAkumulator Li-Po
Pojemność baterii [mAh]1000
Waga [g]850
EAN753593933919
Gwarancja24 miesiące