Gaz do replik ASG Heckler & Koch Airsoft Power Gas

2.5091
001011671

Doskonały gaz od cenionej niemieckiej marki zajmującej się również produkcją broni ostrej. Gaz ten jest znakomitym rozwiązaniem dla mocnych replik, które są w stanie wytrzymać bardzo wysokie ciśnienie, jakie on generuje. Polecany zwłaszcza do droższych modeli replik ASG.

  • EAN: 4000844695147
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: 2.5091
  • Marka: Heckler & Koch
  • Pojemność [ml]: 560
  • Producent: Umarex
Przewiń do pełnej specyfikacji
59,00 zł
Produkt dostępny
001011671
kapsuła co2

Gaz do replik ASG Heckler & Koch Airsoft Power Gas

Gaz do replik ASG Heckler & Koch Airsoft Power to ulepszony pod wieloma względami rodzaj Green Gas'u służącego na napędu replik ASG. Cechami charakterystycznymi gazu jest zwiększona wydajność, jakość mieszanki oraz wytwarzana przez niego siła. Aluminiowy pojemnik ma pojemność 560 ml. Jest wyposażony w klasyczny zawór w pełni kompatybilny z wejściami w magazynkach replik gazowych. Należy pamiętać, aby ładowanie repliki odbywało się zawsze z zaworem skierowanym ku dołowi, tak aby przyspieszyć cały proces i uniknąć utraty gazu. 

kapsuła co2

Duża moc i stabilna prędkość wylotowa dzięki Heckler & Koch Airsoft Power Gas

Za sprawą odpowiednich proporcji mieszanki butanu oraz olejku silikonowego gaz Heckler & Koch Airsoft Power Gas jest jednym z najlepszych dostępnych modeli na rynku. Wysokie ciśnienie, jakie jest tutaj generowane przekłada się na dużą prędkość kulki i stabilną liczbę FPS, zależną od modelu repliki. Nawet gdy w zasobniku będzie mało gazu, wartość ta nie spadnie poniżej znaczącego poziomu. Warto też pamiętać, że replik zasilanych gazem nie należy używać w okresie zimowym, kiedy temperatury zbliżają się do zera, co może skutkować efektem syfonowania.

Drużyna 2-osobowa podczas rozgrywki ASG

Specyfikacja

Więcej informacji
EAN 4000844695147
Gwarancja 24 miesiące
Kod producenta 2.5091
Marka Heckler & Koch
Pojemność [ml] 560
Producent Umarex

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Gaz do replik ASG Heckler & Koch Airsoft Power Gas