Saperka samochodowa stalowa Fiskars Solid

1014809
001011758

Niewielka i solidna saperka od renomowanej marki Fiskars. Dzięki zastosowaniu stali węglowej oraz prostego polimerowego trzonka jest ona bardzo wygodna i nie ulegnie szybkiemu uszkodzeniu. Polecana szczególnie do pracy w gospodarstwie.

  • Długość [mm]: 800
  • EAN: 6411501314178
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: 1014809
  • Marka: Fiskars
  • Materiał rękojeści: Metal
Przewiń do pełnej specyfikacji
79,00 zł
Produkt dostępny
001011758
saperka

Saperka samochodowa stalowa Fiskars Solid

Saperka samochodowa stalowa Fiskars SolidSaperka samochodowa stalowa Fiskars Solid to rodzaj niewielkiej łopatki, łączącej w sobie kompaktowe wymiary oraz cechy szpadla. Model ten jest wersją bez możliwości złożenia i idealnie sprawdzi się jako mała łopata do pracy w ogrodzie, rozkopywania grządek czy drobnych prac ziemnych. Może być również przewożona w bagażniku i użyta w sytuacji gdy Twój pojazd ulegnie zakopaniu się lub zaistnieje potrzeba jego szybkiego odśnieżenia. Saperka wraz z trzonkiem ma długość 80 cm. 

Saperka samochodowa stalowa Fiskars Solid

łatwa obsługa

Solidny grot oraz polimerowy chwyt Fiskars Solid

Grot saperki Fiskars Solid jest wykonany ze stali wysokowęglowej 440C zahartowanej tak, aby była ona w stanie wytrzymać prace w trudnym terenie. Czarna powłoka zabezpieczająca chroni stal przed korozją oraz zapobiega przywieraniu brudu i błota. Cała dolna krawędź została naostrzona, przez co możliwe jest również cięcie i rąbanie grubszych korzeni czy gałęzi. Rękojeść dla zwiększenia wygody wykonano z użyciem polimeru ABS o przyjemnej w dotyku i antypoślizgowej fakturze.

Saperka samochodowa stalowa Fiskars Solid bok

stoper

Poznaj Saperkę samochodową Fiskars Solid

Chciałbyś lepiej poznać Saperkę samochodową Fiskars Solid? Oglądając poniższy materiał wideo, w zaledwie 60 sekund odkryjesz wszystkie cechy, jakie posiada ten produkt.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący niezbędny osprzęt każdego fana outdooru. Dowiedz się więcej i poznaj najważniejsze cechy, oglądając poniższy materiał wideo.

Specyfikacja

Więcej informacji
Długość [mm] 800
EAN 6411501314178
Gwarancja 24 miesiące
Kod producenta 1014809
Marka Fiskars
Materiał rękojeści Metal
Producent Fiskars
Rodzaj stali 440C
Waga [g] 14000

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Saperka samochodowa stalowa Fiskars Solid