Kapiszonownik Kenbud Gold Capper Cattleman

Kenbud
001011885

Prosty, wygodny i elegancki kapiszonownik do broni czarnoprochowej rozdzielnego ładowania. Przyspiesza znacząco proces ładowania i zwiększa niezawodność podczas zainicjowania odpalenia ładunku prochowego.

  • EAN: 6090010118851
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: 663
  • Marka: Kenbud
  • Materiał wykonania: Mosiądz
  • Producent: Kenbud
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 185,00 zł Regular Price 289,99 zł
DostępnyDostępny
001011885

Kapiszonownik Kenbud Gold Capper Cattleman

Wykonany przez firmę Kenbud kapiszonownik Gold Capper Cattleman to niewielkie narzędzie znacząco ułatwiające i przyspieszające proces nakładania kapiszonów na kominek w broni rozdzielnego ładowania. Wykonano go z mosiężnego odlewu a na wierzchniej oraz tylnej stronie naniesiono nazwę wraz z grawerem obrazującym rewolwer czarnoprochowy. Dzięki swojej uniwersalności pasuje do większości modeli broni dostępnych na rynku jak: pistolety, rewolwery czy broń długa. Polecany jest szczególnie do rewolwerów Colt Navy, Army, Cattleman czy Roger&Spencer. Współpracuje również z rewolwerami Remington 1858.

Sprawdź, jak Kapiszonownik Kenbud Gold Capper Cattleman wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 

Skonstruowany z myślą o dynamicznym strzelaniu

Specjalnie zaprojektowana konstrukcja Gold Capper Cattleman pozwala na szybkie ładowanie pojedynczych kapiszonów na kominki o szerokości 4 oraz 4,7 mm. Co ważne zapewnia on ich bardzo dobre osadzenie, co ma znaczenie w sytuacji kiedy rewolwer posiada słabą sprężynę kurka i nie zawsze dochodzi do zbicia materiału inicjującego. Zwiększa to zatem niezawodność samej broni. Pojemniczek mieści 120 sztuk pojedynczych kapiszonów.

Kapiszonownik Kenbud Gold Capper Cattleman

Specyfikacja

Więcej informacji
EAN6090010118851
Gwarancja24 miesiące
Kod producenta663
MarkaKenbud
Materiał wykonaniaMosiądz
ProducentKenbud

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kapiszonownik Kenbud Gold Capper Cattleman